ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

پلیس فرانسه مسدودسازی انبارهای سوخت توسط سندیکاها را برچید

سندیکاهای کارگری در اعتراض به اصلاحات دولت در زمینه حقوق کاری انبارهای سوخت و پالایشگاه‌ها را مسدود کرده بودند اما پلیس وارد عمل شد و مسدودیت را برچید.

سندیکاهای کارگری در اعتراض به اصلاحات دولت در زمینه حقوق کاری انبارهای سوخت و پالایشگاه‌ها را مسدود کرده بودند اما پلیس وارد عمل شد و مسدودیت را برچید.

سندیکاهای کارگری در هفته‌های گذشته اعتراضات خود علیه اصلاحات دولتی را آغاز کردند

به‌گزارش خبرگزاری فرانسه، فرانسیس دوسو، مدیر انجمن شرکت‌های نفتی (Ufip) چهارشنبه ۲۵ مه / ۵ خرداد گفت: «از آنجا که با مسدود کردن پالایشگاه‌ها و انبارهای سوخت با مشکل مواجه شدیم با همکاری با مقامات از دو روز پیش از ذخایر سوختی استفاده کردیم.»

فرانسیس دوسو وضعیت کنونی را «تنش‌بار» توصیف کرد.

سندیکاهای کارگری در هفته‌های گذشته اعتراضات خود علیه اصلاحات دولتی را آغاز کردند و افزون بر بستن انبارها و پالایشگاه‌ها دست به اعتصاب زدند و همین موجب شد که فرانسه با مشکل سوخت و کمبود گازوئیل و بنزین روبه‌رو شود.

در شمال فرانسه از صبح چهارشنبه پلیس برچیدن مسدودسازی یک انبار سوخت را آغاز کرد. روز گذشته سه‌شنبه ۲۴ مه / ۴ خرداد به محاصره یک پالایشگاه در ساحل دریای مدیترانه پایان داده شد.

دولت فرانسه با اصلاحات جدید خود در زمینه حقوق کاری از جمله می‌خواهد اخراج از کار را آسان‌تر سازد و ساعات کاری در هفته را به ۳۵ ساعت کاهش دهد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.