ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ايران‌کوباتور، رقابتی برای توليد اپليکيشن‌های مفيد اجتماعی

ایران‌کوباتور، تازه‌ترین پروژه سازمان «اتحاد برای ایران» است که به تازگی کار خود را آغاز کرده است. ایران‌کوباتور رقابتی است برای تولید اپلیکیشن‌های مفید اجتماعی رایگان که با هدف گسترش آزادی‌های مدنی و افزایش توانمندی‌های اجتماعی اجرا می‌شود.

ایران‌کوباتور، تازه‌ترین پروژه سازمان «اتحاد برای ایران» است که به تازگی کار خود را آغاز کرده است.

ایران‌کوباتور رقابتی است برای تولید اپلیکیشن‌های مفید اجتماعی رایگان که با هدف گسترش آزادی‌های مدنی و افزایش توانمندی‌های اجتماعی اجرا می‌شود. در این رقابت که دو سال به طول خواهد انجامید، سازمان «اتحاد برای ایران» از روند ساخت ۱۵ تا ۲۰ اپلیکیشن که به تواندمندسازی شهروندان ایرانی یاری برساند حمایت خواهد کرد.

«اتحاد برای ایران» که بانی و اجرا کننده اصلی این پروژه است،  یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در شمال کالیفرنیا است که با هدف گسترش آزادی‌های مدنی در ایران فعالیت می‌کند. این سازمان همچنین برای بهبود وضعیت حقوق بشر، تقویت جامعه مدنی، و افزایش مشارکت شهروندان از طریق فن‌آوری تلاش می‌کند.

ایران‌کوباتور از فعالین مدنی و پژوهشگرانی که شناخت دقیقی از شرایط اجتماعی ایران دارند و همچنین متخصصان فن‌آوری و کسانی که در ساخت اپلیکیشن مهارت دارند دعوت کرده است تا در این رقابت شرکت کنند.

رادیو زمانه برای اطلاع از جزئیات و شرایط شرکت در این رقابت گفت‌وگویی داشته است با مدیر پروژه ایران‌کوباتور، رضا قاضی‌نوری و از او درباره این رقابت پرسیده است.

قرار است تا برندگان رقابت ایران‌کوباتور برای ساخت اپلکیشن‌های پیشنهادی از حمایت فنی، سازمانی و مالی سازمان اتحاد برای ایران بهره‌مند شوند. شرکت‌کنندگان تا ۲۵ خرداد امسال مهلت دارند با مراجعه به سایت ایران‌کوباتور در این رقابت شرکت کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.