ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کشف گور جمعی ۴۰۰ نفره در فلوجه و شلیک به مردم در حال فرار

گور دسته‌جمعی در منطقه صقلاویه در ۱۰ کیلومتری فلوجه کشف شده. اغلب جسدها متعلق به سربازان عراقی و غیرنظامیانی‌ست که داعش در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ با شلیک تیر خلاص به سرشان آنها را به قتل رسانده است.

دو هفته از عملیات بازپس‌گیری فلوجه گذشته و اکنون نیروهای عراقی در شمال این شهر یک گور جمعی از نیروهای ارتش عراق و غیر‌نظامیان کشف کرده‌اند. پیش‌تر در خبرها آمده بود که نیروهای دولت اسلامی به سوی ساکنان فلوجه که قصد فرار از شهر را دارند، شلیک می‌کنند.

مقام‌های نظامی عراقی اما می‌گویند که نیروهای ویژه ارتش عراق کنترل کامل حومه جنوبی فلوجه به نام النعیمیه را در دست دارند. ژنرال عبدالوهاب السعدی، فرمانده نیروهای ویژه ارتش عراق گفته است نیروهای تحت فرمان او اکنون آماده ورود به محدوده خود شهر فلوجه هستند.

مردم در حال فرار از فلوجه هستند

گور جمعی ۴۰۰ نفری در منطقه صقلاویه در ۱۰ کیلومتری فلوجه کشف شده. این منطقه از روز شنبه ۴ ژوئن/ ۱۵ خرداد به تصرف ارتش عراق در آمده است. اغلب جسدها متعلق به سربازان عراقی و غیرنظامیانی است که داعش در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ با شلیک تیر خلاص به سرشان آنها را به قتل رسانده است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.