ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

تعطیلی کارخانه «ارج» تکذیب شد

فرهاد حنیفی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی تعطیلی کارخانه «ارج» را تکذیب کرد و انتشار این خبر را «فضاسازی رسانه‌ای علیه دولت» دانست.

فرهاد حنیفی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی تعطیلی کارخانه «ارج» را تکذیب کرد و انتشار این خبر را «فضاسازی رسانه‌ای علیه دولت» دانست.

کارخانه «ارج»

فرهاد حنیفی به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) گفت در دو سال اخیر گروه توسعه ملی نقدینگی ۲۰۰ میلیارد ریالی به این کارخانه تزریق کرده تا از توقف تولید و پرداخت حقوق بازنشسته‌ها جلوگیری شود.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی یک شرکت سهامی عام است که از اواخر دهه ۱۳۷۰ تشکیل شد. این شرکت ابتدا شرکت سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران نام داشت که از سال ۱۳۸۹ با نام جدید به فعالیت خود ادامه داد.

به‌گفته مدیرعامل این شرکت، کارخانه «ارج» در دو سال اخیر نزدیک به ۱۵ هزار کولر و بخاری تولید کرده و انبارهای این شرکت یک هزار دستگاه کولر و بخاری آماده فروش دارد.

حنیفی همچنین از درخواست شرکت داخلی و یک شرکت خارجی برای خرید کارخانه «ارج» خبر داد.

روز گذشته، جمعه ۲۱ خرداد خبرگزاری تسنیم گزارش داد که این کارخانه عملاً از هفته گذشته تعطیل شده است.

تسنیم نوشت شرکت «ارج» در سال‌های اخیر با بروز مشکلات مالی و حضور برندهای مختلف خارجی سهم قابل توجهی در بازار نداشت و با توجه به ماشین‌آلات کهنه خود قادر به تولید محصولات متنوع لوازم خانگی نبود.

کارخانه «ارج» قدمتی ۸۰ ساله در ایران دارد. این کارخانه که در ابتدا صندلی‌های تا شو تولید می‌کرد در دهه ۱۳۵۰ فعالیتش گسترش یافت و به تولید لوازم خانگی، از جمله یخچال، بخاری و کولر روی آورد.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.