ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ویدئو: بیماری‌های کلیه و مجاری ادرار

کبری قاسمی − دکتر نادر نادری (آمستردام، کلینیک ابن سینا) در این ویدئو به زمینه‌های بیماری‌ها و مشکلات کلیه و مجاری ادرار می‌پردازد و به راه‌های درمان آنها اشاره می‌کند.

در بخش علمی و همچنین بخش زندگی سایت "زمانه" گزارش‌های مختلفی می‌بینید در زمینه اطلاعات پزشکی و بهداشت تن و روان. فعالیت در این زمینه را گسترش می‌دهیم در مجموعه‌ای از گزارش‌ها که زیر عنوان "ایرانیان هلند" به شما عرضه می‌شود. قرارگذاشته‌ایم با تعدادی از پزشکان متخصص ایرانی در هلند، تا هم با خود آنان بیشتر آشنا شویم و هم آنان اطلاعاتی عمومی درباره حوزه تخصصی خود در اختیار ما بگذارند، اطلاعاتی که برای همگان مفید باشند.

دکتر نادر نادری بزرگ‌ کنید
دکتر نادر نادری

دیدار نخست ما با دکتر نادر نادری است، دارای فوق تخصص جراحی بازسازی کلیه و مجاری ادرار. درمانگاه او در دل شهر آمستردام است، در یکی از قدیمی‌ترین و پرجمعیت‌ترین محلات شهر. بر درگاه کلینیک دکترنادری نام ابن سینا نقش بسته است، نام یک فیلسوف و پزشک نامدار از خطه فرهنگی ما. دکتر نادری با انتخاب این نام هم از یک چهره پایدار در تاریخ پزشکی و هم از خاستگاه فرهنگی خود یاد می‌کند.

دکتر نادری در این ویدئو به زمینه‌های بیماری‌ها و مشکلات کلیه و مجاری ادرار می‌پردازد و به راه‌های درمان آنها اشاره می‌کند.

برنامه دوم درباره سرطان پروستات:

در همین زمینه

♦ مجموعه ویژه: ایرانیان هلند

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.