ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

قتل قندیل بلوچ، چهره پرآوازه در شبکه‌های اجتماعی پاکستان

قندیل بلوچ، مدل پاکستانی که اخیراً با انتشار تصاویر روزه‌خواری خود و یک روحانی سرشناس این کشور در رسانه‌های اجتماعی جنجال به پاکرده بود به دست برادرش کشته شد.

قندیل بلوچ، مدل پاکستانی که اخیراً با انتشار تصاویر روزه‌خواری خود و یک روحانی سرشناس این کشور در رسانه‌های اجتماعی جنجال به پاکرده بود به دست برادرش کشته شد.

بزرگ‌ کنید
انتشار این عکس خشم جامعه محافظه کار پاکستان را برانگیخت و به مرگ قندیل بلوچ انجامید

والدین قندیل بلوچ به پلیس پاکستان گفتند زمانی که او در خانه‌شان در شهر مولتان خواب بود به دست یکی از شش برادرش خفه شده است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از سخنگوی پلیس پاکستان گزارش کرد که برادر قندیل بلوچ در حال حاضر فراری است و پلیس در جستجوی اوست.

قندیل بلوچ که نام واقعی‌اش فوزیه عظیم بود، پس از آن به شهرت رسید که در ماه رمضان تصاویر خود را به همراه «مفتی عبدالقوی»، مفتی مشهور پاکستانی منتشر کرد.

او در این تصاویر می‌گوید که هر دوی آن‌ها از صبح تا غروب ماه رمضان سیگار می‌کشند و از نوشیدنی‌های غیرالکلی لذت می‌برند.

بیش از یک ماه از انتشار این ویدیوها و تصاویر جنجالی در جامعه محافظه کار پاکستان می‌گذرد. پس از انتشار تصاویر قندیل بلوچ گفته بود که تماس‌هایی دریافت کرده و تهدید به مرگ شده است.

بلوچ هدف خود از انتشار این تصاویر را ایجاد تعادل و موازنه میان سنت‌های جامعه پاکستان و رسانه‌های اجتماعی عنوان کرده بود.

بسیاری کشته شدن او را پیامد توهین به سنت‌های محافظه‌کار پاکستان می‌دانند و شماری دیگر نیز این قتل را تنها یک قتل ناموسی می‌خواندند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • هستی تمدن از تهران

    حیف از اینهمه زیبایی و جوانی که بدست اسلام ضد عشق و ضد زندگی کشته شد. عجب این اسلام سمج در آدمکشی به هر قیمت است. من که دیگر مسلمان نیستم. ضد اسلامم. امیدوارم ایرانیها دست از این دین بیشرفی بردارند.

  • اروهات از اسلام آباد پاکستان آلوده به اسلام

    قیافه ی مفتی همانند شخص امام زمان است. در پاکستان به امام زمان می گویند امام زنان٬ چرا که گفته میشود ایشون در ایران و در پاکستان و در لبنان چندین زن عقدی . صیقه ای دارد. ایرانی و پاکستانی ها در اینها امام زمان دخترانشان را دخول می کند بسیار راضی و خوشحالند. آنها در تقدیم کردن هر بیشتر دختر به این امام زنان پراشتها در رقابتی سخت بسر می برند. نام این دختر بلوچ را برای این قندیل گذاشته اند که اشتهای عجیبی به قندیل امام عج داشته است. اما امام زمان با دسیسه ای ناجوانمردانه همچون جد بزرگوارش هم بر این دختر تدخیل یعنی دخول کرده است و هم او را به کشتن داده است. یادمان باشد که پیامبر بعد از آنی که آن دختر بچه ی سه ساله را دستمالید و در سن شش سالگی دخولش کرد بعد از مرگش با دسیسه بمب ساعتی او را در چاه انداخت و شمشیرهای آهیحته دل و شکم و ناف و شاف او را درید. این چنین است که این امام زمان ما هم در هیئت این مفتی اعظم با قندیل خودش اینچنین رفتار کرده است. حیف این دختر و حیف جوانی و زیباییش که امام زنان او را اینگونه به قتل رسانده.