ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

تصاویری از تخریب‌های محیط زیستی در ایران

در این نمایشگاه خبرنگار و عکاس محیط زیست، فیروزی راد، ویرانی بخشی از جنگل هیرکانی توسط سد شفارود، تالاب در خطر انزلی و کوشکی یوزپلنگ در نیمه اسارت را به تصویر کشیده است.

نمایشگاه عکس‌های امیر فیروزی راد با سوژه تخریب‌های محیط زیستی در ایران از ۲۵ تیر تا ۷ مرداد در گالری «اتوبان» شهر تهران برگزار شد. در این نمایشگاه خبرنگار و عکاس محیط زیست، فیروزی راد، ویرانی بخشی از جنگل هیرکانی به دلیل ساخت سد شفارود، تالاب در خطر انزلی و کوشکی یوزپلنگ آسیایی را در اسارت به تصویر کشیده است.

فیروزی راد تصویربرداری نابودی طبیعت را به عنوان آثار گام‌های انسان مدرن روی کره خاکی و نوعی عکاسی مستند می‌داند. در توضیح آثارش در نمایشگاه آمده است: «ژانری از عکاسی که گاهی در تلاش برای گریز از انفعال در برابر امر به ظاهر محتوم، از تکنولوژی نه چندان دوستدارِ محیط زیست دوربینِ عکاسی استفاده می‌کند تا پیامی به همقطاران دهد».

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.