ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

دو دختر نوجوان در محله جنت‌آباد تهران خودکشی کردند

نام این دو دختر و علت خودکشی آن‌ها تاکنون گزارش نشده است. به دستور بازپرس کشیک قتل، مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای بررسی صحنه وقوع حادثه به محل اعزام شدند.

کلانتری محله جنت‌آباد تهران از خودکشی دو دختر نوجوان خبر داد. این دو دختر خود را از پشت بام یک ساختمان به پایین پرتاب کردند.

شمار خودکشی‌ها در بین زنان و دختران نوجوان در ایران رو به فزونی است

خبرگزاری مهر شنبه ۲۳ مرداد گزارش داد که این دو دختر پیش از ظهر به طور همزمان دست به خودکشی زدند.

نام این دو دختر و علت خودکشی آن‌ها تاکنون گزارش نشده است.

مأموران کلانتری جنت‌آباد این حادثه را به بازپرس مرادی، بازپرس کشیک قتل اعلام کردند. به دستور بازپرس مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای بررسی صحنه وقوع حادثه به محل اعزام شدند. این حادثه در ساختمانی واقع در خیابان پیامبر شرقی رخ داد.

تعداد خودکشی‌ها در ایران به ویژه در بین نوجوانان در چند ماه گذشته بیشتر شده است. براساس آمارهای منتشرشده، در ایران از هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت کشور ۶ نفر در سال به دلیل خودکشی جان خود را از دست می‌دهند.

خودکشی در میان زنان بیشتر است. اورژانس اجتماعی ایران سال گذشته اعلام کرده بود که  از ۱۲۶۷ تماس تلفنی در این رابطه، ۸۰۰ مورد مربوط به زنان و ۴۶۰ مورد مرتبط با مردان بوده است.

بیشتر بخوانید:

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.