ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

هاشمی رفسنجانی: از ترس مرگ خامنه‌ای، قرص می‌خورم

رفسنجانی: «اگر یک وقت آقای خامنه‌ای را از دست بدهیم می‌بینیم که هیچ‌کس نیست و همین فکر است که من را زمین می‌زند و قرص‌ها را برای همین می‌خورم.»

سایت انتخاب، در روز ۴ شهریور خبری نوشته است که عینا در زیر نقل می‌شود.

بزرگ‌ کنید

سایت انتخاب:

«به تازگی نقل قولی از ناطق نوری منتشر شده که در آن به نگرانی های آیت الله هاشمی اشاره شده است.

به گزارش انتخاب؛ ماهنامه اندیشه پویا در نقل‌قولی از علی‌اکبر پرورش که به روایت گفتگو بین آقایان ناطق نوری و‌ هاشمی‌ پرداخته، می‌نویسد:

"آقای ناطق تعریف کرد چند وقت پیش دیدم آقای‌هاشمی‌یک‌سری قرص از توی جیبش درآورد و آب خواست و خورد. می‌دانید که بنیۀ‌هاشمی‌خیلی قوی است… آقای ناطق می‌گفت پرسیدم آقای‌هاشمی‌شما قرص می‌خورید؟

گفت: بله.

گفتم: شما که اهل قرص نبودید؟

گفت: دچار سرگیجه می‌شوم.گاهی وقت‌ها هم از خواب بلند می‌شوم، زمین می‌خورم. رفتم دکتر این قرص‌ها را تجویز کرد. هر وقت از خواب بیدار می‌شوم یاد این نکته می‌افتم که اگر یک وقت آقای خامنه‌ای را از دست بدهیم می‌بینیم که هیچ‌کس نیست و همین فکر است که من را زمین می‌زند و قرص‌ها را برای همین می‌خورم.

آقای‌هاشمی‌می‌گفت: به زن و بچه‌هایم هم گفته‌ام من روی دو چیز با کسی معامله نمی‌کنم. یکی روی جمهوری اسلامی‌و دیگری آقای خامنه‌ای. بر سر این دو معامله نمی‌کنم و محکم پای آن‌ها می‌ایستم."»

در همین زمینه

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • فر

  کسانی که جرمی ، قتلی ، خیانتی ، اختلاس و دزدی ، را در کشورمان انجام داده اند از فردای خود بسیار میترسند که متاسفانه اکثریت سردمداران ، وزرا ، رئیس جمهور ها ، نمایندگان مجلس و خبرگان ، شورای نگهبان و سایر مسئولین بلند مرتبه به گناهای اشاره شده آغشته هستند و برای آینده خود در مقابل مردم میترسند .

 • Behrouz

  "داروئی" که سعید امامی در اوین خورد و یا به او خوراندند (و چه بسا زنده استت و از تجربه اش استفاده فراوان میبرند) توصیه میشود.

 • faryad

  از ترس سقوط حکومت پوشالی وفاسد شان خواب ندارند...

 • Ali

  هاشمی رفت دکتر یا دکتر اومد پیش هاشمی؟

 • رهبر

  پیش بینی عطار نیشابوری در مورد علی خامنه ای: احوال جهان سخت عجیب افتاده است زیرکتر عقل بی نصیب افتاده است چون نیست به جز تحیری آخر کار بیمارترین کس طبیب افتاده است

 • رهبر

  مجرم کبیر خمینی از ترس و نگرانی با نوشیدن جام زهر خودکشی کرد و حال مجرم بزرگی دیگر به قرص خوری و سرگیجگی افتاده از نگرانی فردای خود! حقا که خداوند به حال یک یک این ظالمین نامسلمان آگاه بوده و به ذلت و خواری در دنیا و آخرت مبتلایشان میسازد! حقا که!

 • میرضا رضا

  به حال مملکتی که مشتی پیر و پاتیل قرص خور و زمین خور چون رفسنجانی و بیماران ولنگار و لب گوری چون خامنه ای در صدر امور آن باشند شب و روز بایستی که گریست!

 • من

  نوشته ی تیتر در کجای مطلبه؟

 • Roozbeh

  ميدونه اون سرشو بزاره زمين گرگهاى دور خامنه اى آل هاشمى ( رفسنجانى ) رو تكه تكه اش ميكنند