ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ری‌شهری: فایل صوتی منتظری برای تطهیر منافقین و انتقام از امام منتشر شد

ری‌شهری وزیر اطلاعات در سال ۶۷ انتشار فایل صوتی منتظری درباره اعدام‌های سال ۶۷ را دلیل نفوذ مجاهدین خلق به بیت منتظری دانست و گفت که گردانندگان سایت او باید پاسخ دهند.

محمد محمدی ری‌شهری، وزیر اطلاعات ایران در دولت میرحسین موسوی و از اعضای مجلس پنجم خبرگان در واکنش به انتشار فایل صوتی حسین‌علی منتظری درباره اعدام‌های سال ۶۷ گفت که این کار با هدف «ضربه زدن به نظام اسلامی»، «تطهیر منافقین» و «انتقام‌گیری از امام» صورت گرفته است.

بزرگ‌ کنید
ری‌شهری، وزیر اطلاعات در سال ۶۷ انتشار فایل صوتی منتظری را «هم‌پیمانی نفاق و وهابیت» در ضربه زدن به نظام دانست

به گزارش خبرگزاری فارس، ری‌شهری شنبه ششم شهریور گفت که انتشار این فایل صوتی توسط فرزند منتظری «ادامه نفوذ منافقین در بیت منتظری» است و گردانندگان سایت رسمی منتظری باید پاسخ دهند.

ری‌شهری که خود در سال ۶۷ وزیر اطلاعات بود انتشار فایل صوتی جلسه منتظری در سال ۶۷ با تعدادی از قضات را «هم‌پیمانی نفاق و وهابیت» در ضربه زدن به نظام دانست و گفت: «اگر دفتر [منتظری] با جریان منافقین ارتباط ندارد و نفوذی‌های منافقین در این دفتر رسوخ نکرده‌اند چرا در شرایطی که نفاق با وهابیت کودک کش هم‌پیمان شده است برای ضربه زدن به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی مطالبی که سال ۶۷ ضبط‌شده را در فضای کنونی منتشر می‌کنند».

او با اشاره به نامه روح‌الله خمینی به آیت الله منتظری در ششم فروردین ۶۸  گفت که این فایل صوتی منتشر شده «سند روشن دیگری بر پیش‌بینی» خمینی است.

روح‌الله خمینی در این نامه نوشته بود که بر او روشن شده که منتظری پس از مرگ او کشور را «به دست لیبرال‌ها» و از کانال آنها به دست مجاهدین خلق خواهد سپرد و به او نصحیت کرده بود که افراد بیت خود را عوض کند و «سهم امام را به حلقوم منافقین و باند مهدی هاشمی» نریزد.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • روزبه

  از ديو دد ملولم انسانم آرزوست ........

 • محمد شوری

  نشریه«راه مجاهد»،ش72سال1372که از«آیت الله منتظری»نقل کرده است،توجه کنید،تابه عمق فاجعه پی ببرید: «آیت الله منتظری:یکی ازبرزگانی که حالا اسمش رانمی برم،ایشان در تهران از علما است.چهارپنج ماه پیش گفته بودکه من خیلی دلم می خواهد فلانی راببینم.بعدگفته بودکه چند نفرازافرادرده بالای اطللاعات به من گفتند،مارادرآن شرایط وادارکردند که گواهی بدهیم که بیت فلانی دراختیارمنافقین قرارگرفته ومنافقین به فلانی خط می دهندوماهم متاسفانه این گواهی رادادیم!آیاخدااز سرتقصیرات ما می گذرد؟» اینجا: https://www.tribunezamaneh.com/archives/104204

 • فرزاد

  والله أينا خوبند، دزد از صاحبخونه طلبكار است. مردك جاني و قاتل فرزندان ايران حالا موضع حق به جانب هم می گیرد

 • همنشین بهار

  غبارزدایی از آینه‌ها چهل سؤال پیرامون قتل‌عام سال ۶۷ http://www.hamneshinbahar.net/article.php?text_id=295