ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

در سالگرد مرگ آیلان کردی: درخواست برای پذیرش کودکان کمپ کاله در بریتانیا

۴۰۰ کودک پناهجو شرایط پذیرفته شدن به عنوان پناهنده در بریتانیا را دارند اما هنوز در کمپ «جنگل» کاله زندگی می‌کنند. گروهی از شهروندان بریتانیا خواهان پذیرش آنها در کشور خود شده‌اند.

۴۰۰ کودک پناهجو شرایط پذیرفته شدن به عنوان پناهنده در بریتانیا را دارند اما هنوز در کمپ «جنگل» کاله زندگی می‌کنند.

بسیاری از این کودکان اقوامی دارند که در بریتانیا زندگی می‌کنند. قرار است امروز، جمعه دوم سپتامبر، تعدادی از مردم در مقابل وزارت کشور بریتانیا جمع شوند و خواست خود را برای انتقال این کودکان به کشور مطرح کنند.

در سالگرد درگذشت آیلان کردی، کودک سه ساله‌ای سوری که در راه رسیدن به اروپا در دریا غرق شد، فهرستی از کودکانی که شرایط پذیرفته شدن را دارند، به وزارت کشور بریتانیا داده شده است. این فهرست را گروهی از فعالان حقوق بشر به نام «شهروندان بریتانیا» تهیه کرده‌اند.

برخی از شخصیت های معروف هم قرار است در این تجمع شرکت کنند. تعدادی از شخصیت‌های مذهبی و سیاستمداران محلی هم برای شرکت در این برنامه اعلام آمادگی کرده‌اند.

حدود ۷ هزار پناهجو در کمپ حزیره کاله زندگی می کنند که ۸۰۰ نفر از آنها کودک‌اند.

بر اساس قانون دابلین، کودکانی که اقوامی در بریتانیا دارند می‌توانند به خانواده خود بپیوندند.

بر اساس اصلاحاتی که در قانون مهاجرت بریتانیا به وسیله لرد دابز پیشنهاد شده، دولت این کشور موظف است کودکان تنها را از اروپا به بریتانیا منتقل کند.

یکی از سخنگویان وزارت کشور بریتانیا گفته قرار است ۱۵۰ کودک را امسال قبول کند و منتظر طی شدن مراحل تعیین هویت است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.