سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

وزارت ارشاد به برگزار نشدن کنسرت در قم تمکین کرد

فشارهای محافظه‌کاران برای جلوگیری از برگزاری هرگونه کنسرتی در «شهرهای مذهبی» باز هم ثمر داد. وزارت ارشاد پس از تمکین به عدم برگزاری کنسرت در مشهد این بار نیز در برابر محافظه‌کاران قم تسلیم شد.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • هوشی

    مضرترین طیف جامعه همین ملاها هستند. یعنی به غایت مضر هستند برای وضع یک اجتماع. اکثر مردم واقعا به زور دارند این ها را تحمل می کنند. برید گمشوید دیگه مثل بختک افتادید به جان مردم.

  • هوشی

    اینا فکر کردند مردم معطل دوتا کنسرت هستند که توسط اینها لغو میشه. عامو برو طلبه های قم رو ببین معلوم نیست صبح تا شب تو اینترنت دارن چکار می کنند. شما ملاهای مفت خور هر کاری هم که بکنید مردم طبق لذت و دلخواه خودشان عمل می کنند و شما را به هیچ هم حساب نمی کنند.

  • هوشی

    پایگاه های اصلی داعشیان ایران همین قم و مشهد است. از همین جاهاست که بنیاد ظلم مستحکم شده و استبداد و دین بافی در ایران رونق گرفته است. داعشان ایران معادل همان داعشان سنی هستند. با لعاب شیعه!