ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

فراکسیون امید خواستار تلاش بیشتر روحانی برای رفع حصر شد

روحانی در دیدار با هیأت رئیسه فراکسیون امید وعده داده است که از ابتدای آذرماه سال جاری منشور حقوق شهروندی عملیاتی می‌شود. این فراکسیون خواستار تلاش روحانی برای عمل به وعده‌های سیاست داخلی خود شد.

اعضای هیأت رئیسه «فراکسیون امید» در مجلس شورای اسلامی ایران در دیدار با حسن روحانی از او خواستند تا در موضوع رفع حصر تلاش بیشتری انجام دهد.

فراکسیون امید به دنبال عملی‌شدن وعده حقوق شهروندی از سوی دولت است

به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، هیأت رئیسه «فراکسیون امید» پنج‌شنبه ۱۳ آبان با حسن روحانی، ریاست‌جمهوری ایران و برخی از اعضای کابینه او دیدار کردند. در این جلسه مقرر شد که برای تقویت همکاری مجلس با دولت، کمیته‌ای مشترک بین این فراکسیون با دولت تشکیل شود.

اعضای این فراکسیون از حسن روحانی خواسته‌اند تا علاوه بر سیاست خارجی، به وعده‌های خود در زمینه سیاست داخلی توجه بیشتری نشان دهد.

مصطفی کواکبیان، عضو هیأت رئیسه این فراکسیون خواستار تلاش بیشتر ریاست‌جمهوری ایران برای رفع حصر از میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی شده‌است. به‌علاوه، اجرایی‌شدن منشور حقوق شهروندی، تلاش برای حل مشکلات دانشگاهیان، تقویت احزاب مختلف، استفاده بیشتر از زنان در حوزه سیاست و رفع تنگناهای معیشتی معلمان از دیگر خواسته‌های مطرح‌شده هستند.

انتقاد از حسن روحانی در زمینه اقتصاد با اشاره به مشکلاتی از تورم، رکود و بیکاری بخش دیگری از این دیدار بوده‌است.

بر اساس این گزارش، روحانی وعده داده است که از ابتدای آذرماه سال جاری منشور حقوق شهروندی عملیاتی می‌شود و دولت در ماه‌های آینده با شتاب بیشتری به این بحث خواهد پرداخت.

فراکسیون امید از فراکسیون‌های نزدیک به دولت حسن روحانی و اصلاح‌طلبان ایران است که محمدرضا عارف ریاست آن را برعهده دارد.

بیشتر بخوانید

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • nila

    سلطان ظالم جابر که تو داستانها و حکایات قدیم هست همین ولي فقيهه.