ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

از بندر عباس تا مشهد: چهار اعدام در ملاء عام در یک روز

دو نفر به اتهام محاربه در مشهد و در ملاء عام به دار آویخته شدند. دو جوان ۲۲ و ۲۶‌ساله هم به اتهام تجاوز و آدم‌ربایی در بندرعباس و در ملاء عام اعدام شدند.

روز یک‌شنبه دهم بهمن ماه، دو نفر به اتهام محاربه از طریق سرقت مسلحانه در شهر مشهد و در ملاء عام به دار آویخته شدند. در همین روز دو جوان ۲۲ و ۲۶ ساله نیز به اتهام ارتکاب دو فقره تجاوز به عنف، آدم‌ربایی و ضرب و جرح در بندرعباس و در ملاء عام اعدام شدند. افراد اعدام شده همگی زیر ۳۰ سال داشتند و تنها یک نفرشان بالای ۲۵ سال داشته است.

بزرگ‌ کنید
عکس، آرشیو

بنا بر گزارش روزنامه خراسان، حکم اعدام افرادی که در مشهد به دار آویخته شده‌اند صبح روز یک‌شنبه در منطقه اسماعیل‌آباد و در نزدیکی کلانتری سپاد مشهد اجرا شده است. قاضی جواد حسینی، معاون دادستان مشهد، قضات اجرای احکام و دیگر مسئولان قضایی و فرماندهان نیروی انتظامی در کنار مردم در محل اجرای حکم حضور داشته‌اند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • مسعود

    تا حالا که اعدام نتونسته این جرم تجاوز رو تعدیل کنه. ولی خوب از طرفی اون بدبختی که به روز سیاه کشونده شده توسط اینها چه گناهی مرتکب شده. باید یه جایگزین بدتر از اعدام پیدا کنه قوه کشک مالایه