ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

۸ دختر در جریان بازی استقلال و پرسپولیس بازداشت شدند

بازی دربی استقلال و پرسپولیس در روز یکشنبه ۲۴ بهمن، موجی از ورود دختران به ورزشگاه را به همراه داشته‌است. هشت دختر روز یكشنبه، در جریان بازی بازداشت‌ و به مسئولان مربوطه تحویل داده شده‌اند.

بازی دربی استقلال و پرسپولیس در روز یکشنبه ۲۴ بهمن، موجی از ورود دختران به ورزشگاه را به همراه داشته‌است. هشت دختر روز یكشنبه، در جریان بازی بازداشت‌ و به مسئولان مربوطه تحویل داده شده‌اند.

عکس تزیینی است

 بر اساس گزارشی در سایت خبر آنلاین، گروهی از دخترانی که در روز دربی قصد ورود به استادیوم را داشته‌اند، در زمان بازرسی‌های قبل از گیت بازداشت شدند. 

علاوه بر اینها بعد از بازی استقلال و پرسپولیس، عكس‌ها و تصاویری از دو دختر در شبكه‌های مجازی منتشر شد كه می‌گفتند به استادیوم رفته‌اند. 

حضور زنان در استادیوم‌های ورزشی ممنوع است اما هر بار پس از مسابقات بزرگ، برخی ازدختران با تغییر پوشش تلاش می‌کنند وارد استادیوم شوند.

در مسابقه استقلال و پرسپولیس این هفته، دختری که در توییتر خودش را عاشق فوتبال و طرفدار پرسپولیس و منچستریونایتد انگلیس معرفی كرده، گفته که در ورزشگاه حضور داشته است. طبق توییت‌های پی‌درپی‌اش، معلوم است كه او از ۹ صبح یكشنبه همراه پدرش در استادیوم بوده و از لحظات پر شدن سكو‌ها عكس گرفته است.

این دختر از خوشحالی گذشتن از گیت نوشته و اینكه چقدر استرس دارد. در این میان تلاشش را هم كرده كه مسائل امنیتی را رعایت كند و در جواب كسانی كه باور نكرده‌اند او به استادیوم رفته باشد و از او تقاضای عكس در آنجا كرده‌اند، گفته كه تا اتمام بازی نمی‌خواهد این كار را بكند.

پروفایل توییتر این دختر عمومی است و هر كسی می‌تواند نوشته‌ها و عكس‌هایش را ببیند. او بعد از بازی هم عكسی منتشر نكرده و از كاربرانی كه او را به منابع قانونی نشان داده‌اند یا با جا زدن خودشان به عنوان خبرنگار، ازتصاویرش سوءاستفاده كرده‌اند، گله کرده است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • رضا

    ای مردم همیشه سرگردان و خفته و افسرده و غمگین ایران بردگی کافی است ای هموطن فروختن هموطنت به چه قیمتی چرا ایران و ایرانی چنین سرنوشتی پیدا کرده؟ لعنت به همگی خائنین به وطن و هموطن، تمام بدبختی های ملت ایران از این آخوندهای مفت خور و سرکوبگر و چپاولگر و دروغگو شروع شده ای هموطن کمی همت و تلاش برای ایجاد یک ایران متحد بر علیه اشغال گران اسلامی،