ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اعتصاب غذا و نامه سرگشاده به لاریجانی نتیجه داد: مهدی خزعلی آزاد شد

وکیل مدافع مهدی خزعلی از آزادی موکلش خبر داد. او گفته است: «با حضور رییس زندان اوین در بیمارستان طالقانی بعدازظهر امروز حکم آزادی خزعلی به وی ابلاغ شد.»

به گزارش ایسنا مصطفی ترک همدانی، وکیل مدافع مهدی خزعلی از آزادی موکلش خبر داد. ایسنا از قول مصطفی ترک همدانی نوشته است که «با حضور رییس زندان اوین در بیمارستان طالقانی بعدازظهر امروز حکم آزادی خزعلی به وی ابلاغ شد.» او همچنین گفته است: «با حضور رییس زندان اوین، سرم به مهدی خزعلی وصل و روند درمانی آغاز شد.»

مهدی خزعلی (عکس از آرشیو)

مهدی خزعلی، که به دلیل انتقادات علنی‌اش از نظام بارها به زندان افتاده، در تاریخ ۱۷ بهمن در محل کارش دستگیر شده بود. او بلافاصله در اعتراض به دستگیری‌اش دست به اعتصاب غذا زد.

دادستان تهران، عباس جعفری دولت‌آبادی، مدعی شده بود که او را به خاطر یک حکم قضایی قبلی روانه زندان کرده‌اند. مهدی خزعلی در نامه سرگشاده‌ای خطاب به صادق لاریجانی (یا به آن شیوه که خودش می‌نویسد "لاری جانی") او را عامل دستگیری‌اش خوانده بود.

مهدی خزعلی برادران لاریجانی، به ویژه صادق لاریجانی را یک منبع عمده فساد در کشور می‌داند.

بیشتر بخوانید:

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • hero

  لطفا این نظر رو حذف نکنید میخوام تو کل ایران در مورد این نظر حرف بزنند مردم برای اصلاح قانون اساسی و توازن قوا بین مردم و حکومت و دولت راهی ویژه وجود دارد اگر مشکلی در این طرح وجود دارد بیان کنید 1 - اداره و کنترل ارتش ایران توسط مردم و شورای مردمی 2 - اداره و کنترل پلیس ایران توسط دولت منخب مردم 3 - سپاه هم که معلومه به کی میرسه 4 - ایجاد ستادهای مردمی در هر وزارتخانه و موسسه و نهاد و سازمان و شورای حکومتی و دولتی و خصوصی 5 - انتخاب رییس سازمان بازرسی کل کشور و استان ها توسط مردم 6 - ایجاد مجلس ملی مردمی 7 - مجلس حکومتی 8 - مجلس دولتی با این اصلاحات توازن قوا ایجاد میشه و دیگه حکومت نمیتونه حق مارو بخوره و میتونیم مبارزه کنیم هر کسی مردم مارو بکشه با ارتشمون میتونیم بگیریمش و عدالت رو اجرا کنیم بدون حذف ولایت فقیه میتونیم قدرت رو در دست بگیریم و اجازه ندیم زور بگن و اگر نمایندگان مجلس نمایندگان ما هستن باید این قوانین به حق رو تصویب بکنند و مردم برای تصویب این قوانین تظاهرات گسترده ای انجام بدند از کشوری مانند رومانی یاد بگیرید که دست نمیکشند و خسته نمیشوند یا از مردم کشورهای دیگر یاد بگیرید که میجنگند و خسته نمیشوند ما که رسانه ای در اختیارمون نیست پس لطفا حذف نکنید

 • فرزاد

  آرزوی بهروزی برای دکتر خزعلی دارم. زنده و سربلند باشید ای عزیز.

 • شادی

  در ایرانی که دچار سکوت قبرستانی شده و همه سیاست مداران و هنر مندان و مراجع تقلید و روشنفکرانش روزه سکوت گرفته اند و هیچ کس از ترس جان حرف نمیزند وجود افرادی چون دکتر خزعلی و مطهری بدون در نظر گرفتن خط فکری شان واقعا غنیمت است. صدای این افراد گاه به گاه سکوت قبرستان را میشکند و تن زورگویان را میلرزاند.پس درود بر دکتر مهدی خزعلی.

 • علی حضرتی

  خدا حفظ اش کند جناب خزعلی خدا را گواه میگرم هر روز براش دعا میکنم؟؟کشور داره میشه لبنان و سوریه چقدر ریا چقدر دروغ عمر مان خلاص شد نه کار نه درآمد پس کی میخواهد درست بشه یک مشت آدم فروش .و وطن فروش قدرت را دست گرفتن ،همه امکانات را برای خودشان میخوانند انقلاب شد اشرافی گری نباشه،،،،،الان اکثر خانواده رده بالا تو اروپا با آمریکا هستن با وعده دو کیلو مرغ با پنجاه هزار طرف تو خیابان آمد طرف وطن دوست نیست ،،،،

 • علی حضرتی

  دنبال پست با تلفن جناب خزعلی هستم نمیدانم چطور ببینم اش