ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اطلاعات سپاه نزار زاکا را به «انحراف هدفمند در حوزه زنان» متهم کرد

حبیب‌الله سیاری، جانشین اطلاعات سپاه پاسداران می‌گوید نزار زاکا بعد از دستگیری اعتراف کرده که ماموریت ویژه او پیگیری انحراف هدفمند در حوزه زنان و خانواده بوده است.

جانشین اطلاعات سپاه پاسداران  می‌گوید نزار زاکا بعد از دستگیری اعتراف کرده که ماموریت ویژه او پیگیری انحراف هدفمند در حوزه زنان و خانواده بوده است.

او نزار زاکا را جاسوسی خوانده که با یک واسطه به اوباما وصل بوده است.

بزرگ‌ کنید
نزار زکا، شهروند لبنانی زندانی در ایران

سردار سیاری گفته نزار زاکا اعتراف کرده که هشت میلیون یورو برای جذب ۱۵ ان جی او هزینه کرده و در اختیار داشته است.

نزار زکا، شهروند لبنانی بازداشت شده در ایران به ۱۰ سال حبس و پرداخت چهار میلیون و ۲۰۰‌هزار دلار جریمه محکوم شده است.

نزار زکا آبان‌ ماه سال ۹۴ و در جریان سفری برای حضور در یک کنفرانس مرتبط با فن‌آوری اطلاعات، به دعوت دولت ایران به تهران رفته بود.

سپاه پاسداران او را به اتهام تلاش برای نفوذ و اقدام به جاسوسی دستگیر کرد. چندی بعد گفته شد که او در تلاش بوده تا بازار تولید نرم‌افزار در ایران را به بازار جهانی وصل کند.

برخی رسانه‌های داخلی اتهام این فرد بازداشت‌شده دو تابعیتی را «جاسوسی و ارتباط با دولت آمریکا» اعلام کرده بودند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • Ali

    1.این مقاله زیبا را حتما بخونید و توی ایران پخش کنید. واقعیت مردم ایرانه‌‌; در تریبون زمانه ولایت فقیه در قرن ۲۱ تجربه ای تلخ تر از ولایت پاپ در قرون وسطی https://www.tribunezamaneh.com/archives/113881