ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

رضا آهنگر، فعال کارگری و محیط زیست کامیاران بازداشت شد

محمدرضا آهنگر فعال کارگری و محیط زیست در کامیاران دستگیر شد. او در بازداشت اداره اطلاعات این شهر است و اتهام او هم اعلام نشده.  

محمدرضا آهنگر فعال کارگری و محیط زیست کامیاران طی تماس تلفنی به خانواده خود خبر داده است که در بازداشت اداره اطلاعات این شهر است.

بزرگ‌ کنید
رضا آهنگر، فعال کارگری و محیط زیست کامیاران

محمد رضا آهنگر بنا بر خبر منتشر شده نوسط «کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل‌های کارگری» روز ۲۳ اسفند در یکی از خیابان‌های شهر کامیاران توسط ماموران امنیتی دستگیر شده اما خبر بازداشت این فعال کارگری به تازگی منتشر شده.

ماموران امنیتی به خانه محمد رضا آهنگر رفته و خانه‌اش را مورد تفتیش قرار دادند.

چند روز پیگیری خانواده آهنگر برای اطلاع از محل نگهداری و سرنوشت او به جایی نرسیده بود. محمد رضا آهنگر در تنها تماس تلفنی با خانواده‌اش نیز علت بازداشت او را روشن نکرده است.

محمد رضا آهنگر ۳۵ساله و اهل روستای «آسنگران» است. او کارگر ساختمانی و عضو انجمن کارگران ساختمانی کامیاران و در عین حال فعال محیط زیست است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.