ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

در ۱۵۰ شهر ایران انتخابات شورا به صورت الکترونیک برگزار می‌شود

رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام کرد در ۱۵۰ شهر در سراسر کشور انتخابات شورا به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود و درصورت بروز خطا و مشکل در رای‌گیری الکترونیکی امکان شمارش مجدد آرا وجود دارد. همچنین محمودی شاه نشین اعلام کرد که اسامی تائید‌ صلاحیت شدگان انتخابات شوراها تا سه روز آینده اعلام می شود.

رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام کرد در ۱۵۰ شهر در سراسر کشور انتخابات شورا به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود و درصورت بروز خطا و مشکل در رای‌گیری الکترونیکی امکان شمارش مجدد آرا وجود دارد.

بزرگ‌ کنید
محمد محمودی شاه نشین، رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

به گزارش خبرگزاری مهر، محمودی شاه نشین، رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و نماینده مجلس دهم درباره مزیت رای گیری الکترونیک گفت: «خرید و فروش آرا و بدخطی و کاغذهایی غیرمرتبط از طریق رای‌گیری الکترونیکی به صفر می‌رسد و این شیوه بسیار مناسبی برای رای گیری است.»

این عضو کمیسیون شوراهای مجلس با اعلام این خبر که تاکنون چندین‌بار بطور آزمایشی توسط دستگاه‌های رای گیری الکترونیکی انجام شده است، گفت: «در شهرهایی که تعداد اعضای شوراهای آنها بین ۷ تا ۹ نفر هستند، انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد که تعداد شهرهای مجری انتخابات الکترونیک در مجموع ۱۵۰ شهر در سراسر کشور است.»

محمودی شاه نشین در مورد نحوه بررسی و کنترل دستگاه‌های رای‌گیری الکترونیکی نیز گفت که «درصورت بروز خطا و مشکل در رای‌گیری الکترونیکی امکان شمارش مجدد آرا وجود دارد و جای هیچ‌گونه نگرانی برای نامزدهای انتخاباتی نیست.»

اسامی تایید ‌صلاحیت شدگان انتخابات شوراهای شهر و روستا  تا سه روز دیگر اعلام می‌شود

روابط عمومی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به نقل از محمودی شاه نشین اعلام کرد که اسامی تائید‌ صلاحیت شدگان انتخابات شوراها تا سه روز آینده اعلام می شود.

رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفته است «اکنون روند بررسی صلاحیت ثبت‌نام کنندگان در مرحله رسیدگی چهارم قرار دارد و پس از آن، هیات اجرایی ظرف سه روز آینده فرصت دارد بر اساس مستندات و طبق قانون، اسامی افراد مشمول و کسانی که دارای محکومیت کیفری یا سایر سوابق ممنوع هستند را اعلام کند.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.