ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

انفجار در نزدیکی اتوبوس تیم فوتبال دورتموند اقدام تروریستی بود

پلیس آلمان اعلام کرد که در ارتباط با انفجار بمب در مسیر اتوبوس تیم فوتبال بوروسیا دورتموند یک مظنون را بازداشت کرده است.

پلیس آلمان اعلام کرد که در ارتباط با انفجار بمب در مسیر اتوبوس تیم فوتبال بوروسیا دورتموند یک مظنون را بازداشت کرده است.

بزرگ‌ کنید
تدابیر امنیتی پیش از دیدار دورتموند ـ موناکو

یک سخنگوی دادستانی آلمان چهارشنبه ۱۲ آوریل / ۲۳ فروردین گفت در مجموع دو مظنون در این رابطه وجود دارد.

او گفت حمله به اتوبوس تیم دورتموند یک اقدام تروریستی است که احتمالاً توسط اسلامگرایان تندرو انجام شده است.

شامگاه سه‌شنبه ۱۱ آوریل / ۲۲ اردیبهشت، در حالی که تماشاگران در ورزشگاه خانگی بوروسیا دورتموند آلمان منتظر تماشای مسابقه میان این تیم و موناکو فرانسه در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان اروپا بودند، سه انفجار در نزدیکی اتوبوس حامل بازیکنان تیم دورتموند رخ داد که منجر به زخمی شدن مارک بارترا مدافع اسپانیایی این تیم و شوکه شدن یک مأمور پلیس شد.

نیروهای امنیتی استان نورد راین وست‌فالن آلمان که شهر دورتموند در آن قرار دارد، همچنان در وضعیت فوق‌العاده به‌سر می‌برند.

مسابقه دورتموند و موناکو به تعویق افتاد و امروز (چهارشنبه) بعد از ظهر برگزار می‌شود.

در همین حال تدابیر امنیتی در مونیخ هم تشدید شد. در این شهر نیز شامگاه چهارشنبه تیم فوتبال بایرن مونیخ با رئال مادرید در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان اروپا دیدار خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.