Share

حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت ایران در یادداشتی گفته است که محمدباقر قالیباف، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جریان کارزار تبلیغاتی خود “بی‌محابا” به اعضای دولت تهمت زده است.

حسن قاضی‌زاده هاشمی (راست) وزیر بهداشت ایران و محمدباقر قالیباف، شهردار تهران و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

حسن قاضی‌زاده هاشمی (راست) وزیر بهداشت ایران و محمدباقر قالیباف، شهردار تهران و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

حسن قاضی‌زاده هاشمی در کانال تلگرامی خود خطاب به قالیباف نوشته که او در برنامه‌های تبلیغاتی خود گفته است بعضی از وزیران دولت یازدهم فهرست اموال خود را اعلام نمی‌کنند و دلیل آن هم احتمالاً آن است که از مردم خجالت می‌کشند.

وزیر بهداشت افزوده است که این موضوع را از اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری در جلسه هیئت دولت پرسیده و او گفته است یک وزیر کپی یک سند و دیگری شماره حساب فرزندش را اعلام نکرده که آن هم بعد اقدام شده است.

قاضی‌زاده هاشمی خطاب به قالیباف نوشته است: “چگونه چنین بی‌محابا به ما تهمت می‌زنید؟ چگونه در برابر چشمان مردم، رئیس‌جمهور شرعی و قانونی کشور را (…)  بی‌عقل و بی‌صداقت خطاب می‌کنید؟”

او گفته است چنین رفتاری “ذلت در آخرت” به‌همراه خواهد داشت.

پیش از این نیز محمدرضا رستمی، معاون وزیر ورزش و جوانان قالیباف را به دروغگویی متهم کرده بود.

قالیباف در کارزار انتخاباتی خود گفته بود که بیش از یک میلیون نفر در صف تسهیلات ازدواج قرار دارند اما معاون وزیر ورزش و جوانان در پاسخ این سخن را “دروغی بزرگ در رقابت‌های انتخاباتی” دانسته و گفته بود: “این نامزد، جوانان را به‌عنوان دستاویز دروغ‌پردازی‌های خود علیه دولت قرار داده است.”

به‌گفته محمدرضا رستمی کسانی که در ماه‌های پایانی سال ۹۵ در صف تسهیلات ازدواج قرار دارند کمتر از ۳۰۰ هزار نفر هستند که در پایان مراحل اداری دریافت وام خود قرار دارند.

نظرسنجی درباره کاندیداهای نظام برای انتخابات ریاست جمهوری

موضع سیاسی و منش و جهان‌بینی این کاندیداهای نظام برای انتخابات ریاست جمهوری را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

بیشتر بخوانید، در صفحه ویژه انتخابات

Share