ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

پیروزی اصلاح‌طلبان در شهرهای بزرگ؛ تصاحب تمام کرسی‌های شورای شهر مشهد

در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر، فهرستی اصلی اصلاح‌طلبان معروف به «لیست امید» توانسته در شهرهای بزرگ اکثریت آرا را کسب کند. در مشهد و تهران تمام اعضای فهرست اصلاح‌طلبان و در تبریز و یزد اکثریت نامزدها به شوراهای شهر راه یافتند.

در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر، فهرستی اصلی اصلاح‌طلبان معروف به «لیست امید» توانسته در شهرهای بزرگ اکثریت آرا را کسب کند. در مشهد و تهران و کرج تمام اعضای فهرست اصلاح‌طلبان و در تبریز و یزد اکثریت نامزدها به شوراهای شهر راه یافتند.

بر اساس آخرین اخبار لیست امید در مشهد به طور کامل رأی آورد و تمام ۱۵ کرسی را به خود اختصاص داد.

در تبریز اصلاح‌طلبان با کسب ۷ کرسی از ۱۳ کرسی اکثریت پارلمان شهری به دست گرفتند.

در یزد نیز ۶ اصلاح طلب، ۲ اصولگرا، ۳ مستقل ترکیب ۱۱ نفره شورا را تشکیل می‌دهند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بیژن

    اکثریت مردم شهر مشهد حتی اگر مذهبی هم باشند دنباله رو امثال علم الهدی و رییسی نیستند. تعداد شاعران و ادبیان خراسان از هر ولایت دیگری بیشتر است. تعداد کتابفروشیهای مشهد نسبت به جمعیت آن از هر شهر دیگری حتی تهران نیز بیشتر است. واقعا در این سالهای اخیر نمایندگان شهر مشهد همه غیربومی بوده اند. از مردم فرهیخته مشهد چنین نمایندگانی بعید بود. اما متاسفانه همینها تایید صلاحیت میشدند. در رژیم گذشته و اکنون ، بیشتر ین زندانی سیاسی بعد از تهران در زندانهای مشهد بوده. این مردم نماینده اش آقای موسی الرضاست؟ و امام جمعه اش آقای علم الهدی و رییس آستانه اش ابراهیم رییسی؟ الان هم آقای رییسی در خراسان رضوی 21 درصد از کل آرا را آورده و در حراسان شمالی 18 درصد. واقعا رای اصولگرا ها حداکثر همین قدر است. پس جای تعجب نیست که شورای شهر تمام از لیست امید انتخاب شوند.

  • روزبه

    بنظر میاد نظر. امام رضا بیشتر به نظر اصلاح طلبها نزدیکتر تا به علم الهدی.