سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

قتل دو تن به دلیل اعتراض به سخنان اسلام‌ستیزانه در یک قطار در آمریکا

مردی که در قطاری در پورتلند بر سر دو زن مسلمان فریاد کشید «مسلمان‌ها همه جنایتکارند»، با چاقو دو تن را کشت و یکی را زخمی کرد. آنهامعترض بودند و قصد آرام‌کردنش را داشتند.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • فرهاد

  تیتر بطور کامل دروغ است. دو نفر به سخنان نژاد پرستانه یک فرد دیگر که به دو دختر مسلمان بخاطر مذهبشان به واسطه مذهبشان تعدی کلامی کرده بود اعتراض کردند و کشته شدند هیچ دخلی به اسلام ستیزی ندارد. هیچ نسان عاقلی خودش را برای دفاع از داستانهای جن و پری به کشتن نمی دهد. قبلا این وبسایت پایگاه تجزیه طلبان بود گیا حزب الله هم اضافه شد!

 • Babylon

  سال ها پیش وبلاگ نویسی نوشت (نقل به مضمون)، که هر چیزی را حق خود به پنداری، متعاقبا به دیگری هم جوازش را داده ای، حتی گر خود نخواهی. نبایست توقع داشت حکم مرگ را برای متفاوت از خود را مجاز بدانی و دیگران هم سکوت کنند، و برعکس متعاقبا افرادی از دیگران هم شما نوعی قاتل را خواهند کشت!

 • پور بهمن جازویه رامهرمزی

  از مسلمانان واقعی!آموخته اندکه باور خود را با شمشیر به دگراندیشان حقنه کنند.به تازگی گاوپرستان هند هم از این آموزش های رحمانی!اسلام در جهت معکوس بهره مند شده اند و راننده ای را که گاوها را به کشتارگاه مسلمانان می برد کشته اند.اینان هم از بعضی ها آموخته اند که توهین به گاو که از مقدسات دین آنهاست سزایش مرگ است.آیا مرگ خوب است ولی برای همسایه؟آن کس که باد بکارد توفان درو می کند.

 • آرتا

  خشونت جامعه امریکا در همه زمینه ها انگار کم بود که مسلمان کشی هم به آن اضافه شود.جا دارد ترامپ سینه اش را جلو بگیرد تا کسانی که به او رای داده اند یک مدال هم از آن آویزان کنند. مگر دنبال مدال نمی گردد؟

 • فرزاد

  تبریک به جناب ترامپ و هوادارانش که به تنفر در امریکا رسمیت بخشیدند و در اینجا بایستی برای وهابیون طرفدار آقای ترامپ هورا کشید.