ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

در آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در لندن عده زیادی کشته و مجروح شدند

هنوز آتش‌سوزی مهار نشده و ظاهراً عده‌ای هم همچنان در عمارت ۲۴ طبقه گرین‌فال به سر می‌برند. برخی خود را از پنجره به بیرون پرت کرده‌اند.

در اثر آتش‌سوزی گسترده در یک برج مسکونی در غرب لندن عده‌ای کشته و عده‌ای هم مجروح شدند. امدادگران می‌گویند ۵۰ نفر از مصدومان این حادثه در بیمارستان‌های غرب لندن تحت درمان قرار گرفته‌اند.

بزرگ‌ کنید
در آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در لندن عده زیادی کشته و مجروح شدند

آتش‌سوزی شامگاه گذشته اتفاق افتاد و از آن زمان تاکنون ۲۰۰ مأمور آتش‌نشان در تلاش‌اند که آتش را در عمارت ۲۴ طبقه گرین‌فل مهار کنند.

ظاهراً هنوز عده‌ای از ساکنان این مجتمع مسکونی در درون عمارت‌اند. برخی از شاهدان گفته‌اند که عده‌ای برای نجات جانشان خودشان را از پنجره به بیرون پرت کرده‌اند.

— ✯ Natalie ✯ (@Natalie_Oxford) 14. Juni 2017

آتش‌نشانی لندن گفته است که هنوز تعداد کشته‌شدگان در این حادثه مشخص نیست.

آتش‌سوزی ساعت یک و ربع بامداد (به وقت محلی) چهارشنبه ۱۴ ژوئن اتفاق افتاد.

بخش‌هایی از مجتمع مسکونی گرین‌فل سقوط کرده. پلیس لندن خانه‌های اطراف را تخلیه کرده که جنانچه عمارت بلندمرتبه گرین‌فل فروبریزد، به ساکنان خانه‌های همجوار آسیب نرسد. همینطور بخشی از بزرگراهی که در نزدیکی این مجتمع مسکونی قرار دارد مسدود شده است.

گفته می‌شود که بیشتر ساکنان این مجتمع مسکونی مسلمان هستند. هنوز دلیل آتش‌سوزی مشخص نشده است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • Iran

    مشابه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو ‌ست!!!