ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ستاد نماز جمعه تهران: قرار نبود شاعر مراسم عید فطر شعر ضد برجام بخواند

یکی از مداحان ولایی پیش از آغاز نماز عید فطر شعری درباره بدعهدی آمریکا خواند. این شعر جزو مراسم نبود.

پیش از آغاز نماز عید فطر در مصلی تهران، یکی از مداحان ولایی شعری خواند در نکوهش توافق هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی و با تأکید بر بدعهدی آمریکا. ستاد برگزاری نماز حمعه تهران که برگزاری این مراسم را به عهده داشته اعلام کرده که قرار نبوده این شعر خوانده شود. محمد رضا عارف، رئیس فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس شورای اسلامی از سپردن تریبون‌های رسمی به این مداح ولایی انتقاد کرده است.

رسانه‌های داخلی گزارش داده‌اند که شعری که میثم مطیعی، یکی از مداحان ولایتمدار پیش از آغاز نماز عید فطر درباره بدعهدی آمریکا در برجام خوانده است، جزو مراسم نبوده است.

میثم مطیعی یکی از مداحان نزدیک به بیت رهبر جمهوری اسلامی‌ست.

بخش دیگری از مداحی او به تهدید عربستان سعودی و اسرائیل اختصاص داشت:

— روزنامه ایران (@IranNewspaper) <a href="https://twitter.com/IranNewspaper/status/879221180812734466">26. Juni 2017</a>

محمد رضا عارف، رئیس فراکسیون اصلاح‌طلبان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به شعرخوانی این مداح ولایی گفته است:

«سپردن تریبون های رسمی و ارزشی نظام که باید وحدت آفرین باشد به افراد وحدت‌شکن اوج بدسلیقگی است.»

رهبر جمهوری اسلامی ایران بعد از نماز عید فطر، سخنانی ایراد کرد. در فرازی از این سخنان او که تا پیش از این از راست‌ افراطی و ولایتمداران خودسر خواسته بود هرگاه اخلالی دیدند، مانند لشکر در حال شکست، به فرمان «آتش به اختیار» عمل کنند، یعنی به هر شکل که تشخیص دادند عمل کنند، از نظر خود برگشت و راست افراطی و خودسران را به تن دادن به قانون دعوت کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • مجید

    عالی بود دمش گرم ...