ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

حمله هکرهای هوادار داعش به سایت‌های سازمان میراث فرهنگی ایران

هکرهای هوادار داعش بامداد شنبه به دو وب‌سایت «خبرگزاری میراث آریا» (chtn.ir) و پورتال «سازمان میراث فرهنگی» (ichto.ir) حمله کردند.

هکرهایی که احتمالاً از هواداران گروه «دولت اسلامی» (داعش) هستند، به دو سایت خبری ایران حمله کردند.

تصویری که پس از هک بر سایت‌های میراث فرهنگی ایران قرار گرفت

حمله سایبری هکرهای هوادار داعش بامداد شنبه، ۱۰ تیر به دو وب‌سایت «خبرگزاری میراث آریا» (chtn.ir) و پورتال «سازمان میراث فرهنگی» (ichto.ir) رخ داد.

این دو وب‌سایت هم‌اکنون از هکرها پس گرفته شده‌اند و در حال بازگرداندن مطالب خود هستند. تصویر منتشرشده پس از هک بر آنها احتمال حمله سایبری از سوی داعش را به وجود آورده است.

این دو وب‌سایت به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تعلق دارند. این سازمان در بیانیه‌ای اعلام کرده که «کارشناسان فنی سازمان میراث فرهنگی با گذشت دقایقی وارد عمل شدند و هر دو سایت را از هک خارج کردند و هم‌اکنون این سایت‌ها در اختیار سازمان میراث‌فرهنگی است.»

هنوز جزئیات دقیق‌تری از این حمله سایبری منتشر نشده است.

اعضای داعش خردادماه همزمان به ساختمان اداری مجلس و مقبره آیت‌الله خمینی در تهران حمله کردند که بر اثر آن ۱۸ تن جانشان را از دست دادند. این نخستین حمله داعش در خاک ایران بود.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.