ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مطهری: شهرداری انتخاب شود که هوس نکند رییس جمهوری شود

علی مطهری گفته است از نظر او شهردار نباید سیاسی باشد بلکه باید رویکردی تخصصی در شهرسازی داشته باشد و برای آبادانی شهر تهران تلاش کند.

نایب رییس مجلس ایران از اعضای شورای شهر تهران خواسته است شهرداری را انتخاب کنند که در آینده هوس رییس جمهوری شدن نکند.

بزرگ‌ کنید
علی مطهری، نماینده تهران در مجلس ایران

علی مطهری گفته است از رویکرد سیاسی شهردار ضربه‌های بسیاری خورده ایم.

این نماینده تهران در مجلس تاکید کرده است که شهردار تهران نباید سیاسی باشد و هدف‌های سیاسی خود را دنبال کند: «همین رویکرد سیاسی باعث می‌شود هر فردی که شهردار می‌شود، پس از مدتی هوس رییس‌جمهوری به سرش بزند.»

مطهری به خبرگزاری کار ایران (ایلنا) گفته است از نظر او شهردار نباید سیاسی باشد بلکه باید رویکردی تخصصی در شهرسازی داشته باشد و برای آبادانی شهر تهران تلاش کند.

علی مطهری:

«در سال‌های اخیر از رویکرد سیاسی شهردار ضربه‌های بسیار خوردیم. افرادی که شهردار می‌شوند، نباید در آینده هوس ریاست‌جمهوری به سرشان بزند، چرا که ضررش را تهران متحمل می‌شود. لذا باید به مساله شهردار تهران کاملاً تخصصی نگاه شود و به دنبال فردی باشیم که تهران را دوباره قابل زندگی کند.»

این نماینده مجلس از «بلندمرتبه‌سازی‌ها» در تهران هم انتقاد کرده و از سخت شدن زندگی در پایتخت با توجه به این ساختمان ها گفته است.

قرار است اعضای منتخب شورای پنجم شهر تهران تا دو هفته دیگر سه کاندیدای مورد نظر خود برای شهرداری تهران را اعلام کنند.

  • در همین زمینه

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.