ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

بازداشت ۲۱ نفر از اعضای داعش در استان خراسان رضوی

بازداشت‌شدگان به طور غیر قانونی وارد ابران شده بودند و قصد داشتند عملیات انتحاری انجام دهند. برخی از آن‌ها تابعیت ایرانی دارند و برخی از اتباع افغانستان هستند.

معاون دادستان مشهد اعلام کرد که استان خراسان رضوی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ۲۱ نفر از اعضای داعش را دستگیر کرده است. آن‌ها به طور غیر قانونی وارد ایران شده بودند و قصد داشتند عملیات انتحاری انجام دهند.

بزرگ‌ کنید
بازداشت ۲۱ نفر از اعضای داعش در استان خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) برخی از بازداشت‌شدگان تابعیت ایرانی دارند و برخی از اتباع افغانستان‌اند.

قاضی حسن حیدری، معاون دادستان مشهد درباره بازداشت‌شدگان گفته است:

« آن‌ها پس از دستگیری بلافاصله برای تخلیه اطلاعاتی در اختیار نیروهای اداره کل اطلاعات خراسان رضوی قرار گرفتند. بر اساس تحقیقات مشخص شد داعشی‌های مذکور قصد انجام عملیات‌های مختلفی مانند عملیات انغماسی و یا انتحاری و غیره را داشتند.»

به گفته این مقام قضائی برخی از بازداشت‌شدگان با حلقه‌های انتحاری گروه دولت اسلامی (داعش) در عراق در ارتباط بودند.

بعد از حمله ۱۷ خرداد گروه دولت اسلامی (داعش) به مجلس شورای اسلامی و مقبره آیت‌الله خمینی در تهران موجی از بازداشت وابستگان و اعضای این گروه در ایران آغاز شده است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.