ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

بیش از ۳۶هزار ممنوع‌ الخروجی و ممنوعیت معامله در سال ۹۵

۲۷ هزار و ۸۲۰ نفر در سال گذشته از کشور ممنوع‌الخروج شده اند. ۹ هزار و ۱۷۳ نفر هم ممنوع‌المعامله شده اند. این آمار را دادستانی کل کشور اعلام کرده است.

۲۷ هزار و ۸۲۰ نفر در سال گذشته از کشور ممنوع‌الخروج شده اند.

بر اساس اعلام اداره کل حقوقی قوه قضاییه، دادستانی کل بر اساس درخواست دادسرای عمومی، افراد مورد تقاضای بانک مرکزی را ممنوع الخروج می‌کند و در این مورد اجازه مخالفت ندارد.

  • بانک مرکزی جمهوری اسلامی با توجه به اختیاراتی که در ماده واحده لایحه قانونی ممنوعیت خروج بدهکاران بانک‌ها مصوب سال ۱۳۵۹ شورای انقلاب لحاظ شده است اجازه دارد به منظور جلوگیری از خروج اشخاصی که به بانک‌های کشور بدهکار هستند، از طریق دادسرای عمومی و انقلاب تهران ممنوعیت خروج آنها را درخواست کند. سقف بدهی اشخاص به منظور اعمال ممنوعیت خروج در مورد اشخاص حقیقی تا سقف سه میلیارد ریال و در مورد اشخاص حقوقی تا سقف پنج میلیارد ریال است.

از سوی دیگر اما در سال ۹۵ دادستانی کل کشور ممنوعیت خروج از کشور ۶۲۸ نفر را لغو کرده است. ممنوعیت معامله یک‌هزار و ۴۶۱ نفر هم برطرف شده است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.