ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

قلعه گنج کرمان و نورآباد لرستان محروم ترین نقاط ایران

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفته است بر اساس دستور رییس جمهوری برای شناسایی میزان محرومیت مناطق مختلف کشور، ۳۰ شهرستان محروم تعیین شده اند که بر این اساس قلعه گنج، نورآباد و و بخش های کاکاوند و گیتی وند از محروم ترین مناطق ایران هستند.

نورآباد لرستان پس از قلعه گنج کرمان در رتبه دوم محرومیت کشوری قرار دارد.

بزرگ‌ کنید
قلعه گنج کرمان

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلام این خبر گفته است بر اساس دستور رییس جمهوری برای شناسایی میزان محرومیت مناطق مختلف کشور، ۳۰ شهرستان محروم تعیین شده اند که بر این اساس قلعه گنج، نورآباد و و بخش های کاکاوند و گیتی وند از محروم ترین مناطق ایران هستند.

علی رستمیان روز چهارشنبه ۲۸ تیر به خبرگزاری مهر گفته است نورآباد لرستان پس از قلعه گنج کرمان در رتبه دوم محرومیت قرار دارد و این امر نشان دهنده لزوم توجه بیشتر مسئولان استان است.

او مسکن را یکی از جدی ترین نیازهای افراد محروم در مناطق شناسایی شده دانسته و گفته است: «ما (مجلس) حاضریم زمین را تامین کنیم تا کمیته امداد با مشارکت نیکوکاران برای مددجویان احداث کند.»

به گفته رستمیان در حال حاضر تنها در شهرستان کاکاوند لرستان، ۶۰۰ نفر در نوبت دریافت خدمات کمیته امداد هستند.

  • در همین زمینه

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • کرماشانی

    نورآباد منطقه ای است که کُردهای لک در آن زندگی می کنند. حرف جناب روح الله را قبول دارم، همه می دانند که بلوچستان از همه محروم تر است، اما انگار حکومت دیگر نمی خواهد حتی نام بلوچستان و ایضاً کردستان شنیده بشود.

  • روح الله

    دیگه علنی سعی می کنند اسمی از بلوچستان که سنی مذهب است برده نشود. عالم و ادم می دونند که محروم ترین نقطه ایران بلوچستانه