ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

محمدعلی نجفی شهردار تهران می‌شود

حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران و از دیگر نامزدهای شهرداری تهران گفت: « آقای نجفی روز گذشته سمت شهرداری تهران را پذیرفتند و اکنون در حال تنظیم برنامه خود برای ارائه هستند.»

محمدعلی نجفی، از بنیان‌گذاران حزب کارگزاران سازندگی شهردار تهران می‌شود.

محمد علی نجفی شهردار تهران می‌شود

حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی و یکی دیگر از نامزدهای شهرداری تهران در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: « آقای نجفی روز گذشته این سمت را پذیرفتند و اکنون در حال تنظیم برنامه خود برای ارائه هستند.»

شهردار کنونی تهران محمدباقر قالیباف، از اصول‌گرایان منتقد دولت حسن روحانی، رئیس‌جمهوری است. با پیروزی اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در انتخابات شورای شهر زمزمه‌های بر سر کار آمدن شهرداری نزدیک به اصلاح‌طلبان آغاز شد.

نجفی پیش از این در وزارت‌خانه‌های فرهنگ و آموزش عالی، آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری مقام وزارت یا سرپرستی را برعهده داشته و رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی است.

روحانی در نخستین دوره او را برای وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی کرد، اما نمایندگان منتقد دولت او را از «حامیان فتنه» خواندند و به او رأی اعتماد ندادند. مقام‌های حکومتی ایران از اعتراض‌های مردمی پس از انتخابات ۱۳۸۸ با عنوان «فتنه» نام می‌برند.

نجفی سپس به ریاست سازمان میراث فرهنگی منصوب شد، اما پس از چندی از این مقام هم کناره گرفت.

هنوز خبر انتخاب نجفی به عنوان شهردار تهران رسماً تأیید نشده است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • کرماشانی

    می تواند برای شهری به اندازۀ ساوه یا اشتهارد شهردار خوبی باشد، اما برای شهری مانند تهران هرگز.

  • متولد ۵۹

    بعد از گند های وی در دهه هفتاد به آموزش و پرورش و ایجاد نظام جدید آموزشی در مقطع دبیرستان حالا نوبت کل شهر تهران است که ایشان گند بزند.قحط الرجال در رژیم اسلامی.