ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

انتقال مجدد مهدی کروبی به بخش مراقب‌های ویژه بیمارستان

مهدی کروبی برای دومین‌بار در یک هفته گذشته، از حبس خانگی به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان منتقل شد. او قرار است فردا آنژیوگرافی شود.

مهدی کروبی از رهبران محصور جنبش سبز برای دومین بار در هفته گذشته در پی پایین بودن ضربان قلب به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در تهران منتقل شده.

مهدی کروبی قرار است دوشنبه ۹ مرداد آنژیوگرافی شود

حسین کروبی، فرزند او ۸ مرداد ضمن تایید این خبر به وب‌سایت جماران گفت: «قرار شده که فردا صبح ایشان را آنژیوگرافی کنند تا مشخص شود علت پایین بودن ضربان قلب چیست و بعد از آن پزشکان تصمیم بگیرند که برای قلب ایشان فنر بزنند و یا از باطری استفاده کنند.»

روز گذشته خانواده مهدی کروبی اعلام کرده بودند که او پس از مرخصی از بیمارستان و بازگشت به حصر خانگی بار دیگر دچار «عارضه قلبی» شد.

مهدی کروبی به دلیل نارسایی قلبی از دوشنبه، دوم مرداد در بیمارستان بستری بود و ششم مرداد مرخص شد.

کروبی از بهمن‌ماه ۱۳۸۹ در حصر خانگی به سر می‌برند.

خانواده مهدی کروبی در بیانیه‌ای که روز گذشته ۷ مرداد منتشر کردند حسن روحانی، رئیس‌جمهوری و محمود علوی، وزیر اطلاعات، «شخص حاکم و سیستم فشل قضایی» مسئول جان مهدی کروبی معرفی کردند.

خانواده کروبی انتقاد کردند که علی‌رغم تشخیص پزشک معالج مبنی بر ضرورت ادامه روند درمانی و با فشار نماینده وزارت اطلاعات از بیمارستان به حبس خانگی منتقل شد و در حبس نیز عدم مراقبت‌های پزشکی کافی به بازگشت عارضه قلبی او انجامید.

آنها در این بیانیه هشدار دادند که مأموران وزارت اطلاعات در حال ستاندن تدریجی جان رهبران محصور جنبش سبز هستند.

آخرین اخبار درباره وضعیت مهدی کروبی

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • naseem

    ظاهرا کودتا گران میخواهند کروبی و موسوی را نابود کنند!

  • پیام

    این عکس دقیقا افکار شما ودیگر رسانه ها که مثل شما فکر میکنند مانند بی بی سی فارسی رادیو فردا رادیو آمریکا وغیره را نشان میدهد که در سی سی یو هستید ونشان دهنده این است که با مرگ اینها افکار شما هم به انتهای راه نزدیک میشود آماده شوید تا انتهای افکارتان را ببینید بلکه تغییر مسیر دهید که فکر نمی کنم