ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

هشدار عفو بین‌الملل درباره عدم ارائه خدمات مناسب پزشکی به رهبران جنبش سبز

معاون بخش خاورمیانه و شمال آفریقای سازمان عفو بین‌الملل وخامت حال مهدى کروبى در پی «وقفه‌های عمدی و بی رحمانه در روند درمان» او را عمیقا نگران کننده خوانده است.

سازمان عفو بین الملل درباره عدم ارائه خدمات مناسب پزشکی به مهدی کروبی هشدار داد.

مهدی کروبی در بیمارستان

معاون بخش خاورمیانه و شمال آفریقای سازمان عفو بین الملل با اشاره به بستری شدن مهدی کروبی در بیمارستان گفته است گزارش‌های مربوط به وخامت حال مهدى کروبى در پی «وقفه‌های عمدی و بی رحمانه در روند درمان او از سوی مأموران اطلاعاتی»، عمیقا نگران کننده است.

ماگدلنا مغربی در واکنش به گزارش هایی که از بستری شدن، بازگردانده شدن به حصر و بستری شدن دوباره مهدی کروبی در بیمارستان منتشر شده، گفته است: «مهدی کروبی شش سال گذشته عمر خود را همچون دیگر رهبر جنبش اعتراضی موسوم به جنبش سبز، میرحسین موسوى و همسر او زهرا رهنورد، در حصر خانگى خودسرانه، بدون حکم قضایى، اتهام یا محاکمه به سر برده است. سلب آزادی از آنها به این شکل ناعادلانه نشانگر عدم وجود هر گونه رواداری از سوی مقام‌های ایران نسبت به مخالفان سیاسى است.»

به گفته خانم مغربی مقام‌های ایران باید به بی عدالتی علیه مهدى کروبى و همچنین میرحسین موسوی و زهرا رهنورد پایان دهند: «مقام ایرانی باید اطمینان حاصل کنند که تا زمان آزادی کامل هر سه این افراد، آنها به تمام مراقبت هاى لازم پزشکى دسترسى داشته باشند.»

مهدی کروبی از رهبران محصور برای دومین بار در هفته گذشته در پی پایین بودن ضربان قلب به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در تهران منتقل شده است. خانواده میرحسین موسوی هم از نامساعد بودن حال عمومی او در هفته‌های گذشته خبر داده‌اند: انتقال مجدد مهدی کروبی به بخش مراقب‌های ویژه بیمارستان

  • در همین زمینه

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.