ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

شمخانی: ایران تا پایان در کنار دمشق ایستاده است

شمخانی که در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی میزبان عماد خمیس بود، گفت ایران به حمایت ها و پشتیبانی های خود تا پایان یافتن بحران امنیتی در این کشور ادامه می دهد.

علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در تهران با نخست‌وزیر دولت دمشق دیدار کرد.

بزرگ‌ کنید
دیدار شمخانی با خمیس در تهران

شمخانی که یکشنبه، ۱۵ مرداد در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی میزبان عماد خمیس بود، بر حمایت ایران از بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه در دمشق تأکید کرد و گفت: « جمهوری اسلامی ایران در کنار سوریه ایستاده است و به حمایت ها و پشتیبانی های خود تا پایان یافتن بحران امنیتی در این کشور ادامه می دهد.»

ایران از آغاز انقلاب سوریه در ۲۰۱۱ که سپس به جنگ داخلی و چندی بعد به جنگی بین‌المللی و چندلایه بدل شد، حمایت خود از بشار اسد را ادامه می‌دهد. ایران زمانی حضور نظامی در سوریه را تکذیب می‌کرد، اما حضور نیروهای سپاه پاسداران و نیز شبه‌نظامیان وابسته به ایران در این جنگ آشکار شده است.

شمخانی در دیدار با خمیس بر «ضرورت تداوم مبارزه بی‌امان علیه تروریسم تکفیری» تأکید کرد. ایران جهادی‌های تندرو را تکفیری می‌خواند.

شمخانی علاوه بر ادامه نبرد با «تروریسم»، حفظ تلاش‌های سیاسی را برای حل بحران سوریه لازم دانست.

عماد خمیس از جمعه به مناسبت مراسم تحلیف حسن روحانی، رئیس‌جمهوری در تهران حضور دارد.

در همین زمینه

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • naseem

    در تصاویری که توسط تعدادی از خبرگزاری‌های داخلی منتشر شد، پس از پایان مراسم تحلیف روحانی، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از موگرینی که در عکس دسته‌جمعی مراسم در گوشه‌ی دوربین قرار گرفته بود، دعوت کردند تا با او عکس بگیرند. پس همگی با نگاه‌های کنجکاو- هیز و نیش‌های تا بناگوش باز دورش جمع شدند. در این میان برخی نمایندگان دچار چنان هیجان مضاعفی شدند که نمی‌توانستند اشتیاق خود را از عکس گرفتن با این خانم مهمان «غربی» پنهان کنند و شروع کردند از راست و چپ و عقب به سلفی گرفتن. حالت برخی از نمایندگان در مقابل موگرینی به حدی گویای فاجعه‌ی فرهنگی پس پرده‌ی وزرا و وکلا و مقامات جمهوری اسلامی است که فضای مجازی را به تحرک واداشت. در همین حال محمدجواد جمالی سخنگوی «هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان» از احتمال بررسی این سلفی‌گرفتن‌های نمایندگان با موگرینی خبر داد!!.