ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

امام جمعه کرج: با عیادت‌کنندگان از کروبی برخورد شود

با اینکه خواهر رهبر ایران نیز برای عیادت از کروبی تلاش کرد و ناکام ماند، نماینده ولی فقیه در استان البرز خواهان برخورد قضایی با عیادت‌کنندگان است.

امام جمعه کرج در نماز جمعه این شهر خواهان برخورد قوه قضائیه با عیادت‌کنندگان از مهدی کروبی، یکی از سران محصور جنبش سبز شد.

الیاس حضرتی، نماینده اصلاح‌طلب مجلس جویای حال کروبی شد - در عکس در کنار فاطمه کروبی، همسر مهدی کروبی

محمدمهدی حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز، جمعه ۲۰ مرداد از عیادت «برخی مسئولان» از کروبی به شدت انتقاد کرد و خواستار برخورد قضائی با آنها شد :«دستگاه قضا باید با این اقدام برخورد کند؛ زیرا فتنه خط قرمز ماست.»

«فتنه» نامی است که در گفتار حکومتی ایران به اعتراض‌های مردمی پس از انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۳۸۸ اطلاق می‌شود.

مهدی کروبی همراه با میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، دیگر چهره‌های شاخص جنبش سبز از اواخر سال ۱۳۸۹ در حصر به سر می‌برد.

مهدی کروبی به خاطر ضایعه قلبی در بیمارستان بستری شد و پزشکان برای رساندن ضربان قلب او به ۶۰ در قلبش باتری قرار دادند. در مدت بستری‌شدن، برخی از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس برای عیادت از او تلاش کردند، اما موفق نشدند.

برخی رسانه‌ها، از تلاش سیده بدری خامنه‌ای، خواهر علی خامنه‌ای، رهبر ایران برای عیادت از کروبی نیز خبر دادند. او نیز موفق به عیادت از رئیس سابق مجلس شورای اسلامی ایران نشد.

امام جمعه کرج در ادامه سخنانش هشدار داد که «در استان البرز نیز برخی می‌خواهند پای فتنه‌گران را به استان باز کنند، اگر این اتفاق رخ دهد قلم پای آنها شکسته خواهد شد.»

در همین زمینه

    نظر بدهید

    در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

    نظرها

    نظری وجود ندارد.