ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مرگ یک کارگر افغان بر اثر ریزش چاه در تهران

یک کارگر افغان بر اثر ریزش چاه در ساختمانی ناتمام در خیابان پیامبر غربی تهران جان داد.

یک کارگر افغان بر اثر ریزش چاه در تهران جان داد. این حادثه یک روز پس از حادثه مرگبار مشابهی در روستای اشرف‌آباد روی داد که جان یک کارگر افغان دیگر را گرفت.

بزرگ‌ کنید
مرگ کارگر افغان بر اثر ریزش دیواره چاه در تهران

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران جمعه، ۲۷ مردادماه به خبرگزاری کار ایران (ایلنا) گفت که این حادثه در ساعت ۱۱:۴۱ دقیقه و در ساختمانی در حال ساخت در خیابان پیامبر غربی روی داده‌است.

به گفته ملکی، «در طبقه منهای یک کارگران مشغول حفر یک حلقه چاه به عمق ۱۰ متر بودند که در یکی از انباری‌های چاه دیواره تخریب می‌شود.» بر اثر این حادثه، یک کارگر ۲۴ ساله افغان جانش را از دست می‌دهد.

شروط ایمنی کار برای کارگران ساختمانی، به‌وِیژه کارگران افغان در ایران به دقت رعایت نمی‌شود. بر اساس آمار وزارت کار، حدود ۶۰ درصد حوادث کاری منجر به مرگ برای کارگران ساختمانی اتفاق می‌افتد.

یک کارگر افغان ۳۵ ساله نیز صبح روز پنجشنبه ۲۶ مرداد در روستای اشرف‌آباد واقع در جاده خاوران هنگام لایروبی چاه دچار حادثه شد و جانش را از دست داد.

    نظر بدهید

    در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

    نظرها

    نظری وجود ندارد.