ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

امارات از صدور ویزا برای کاروان تیم پرسپولیس خودداری کرد

تنها چهار روز به دیدار برگشت تیم‌های پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان سعودی باقی مانده، با این حال امارات متحده عربی به بازیکنان سرخپوش ویزا نمی‌دهد.

تنها چهار روز به دیدار برگشت تیم‌های پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان سعودی باقی مانده، با این حال امارات متحده عربی که میزبان این بازی‌ست، از صدور روادید برای کاروان ایرانی خودداری می‌کند.

بزرگ‌ کنید
سرخپوشان پرسپولیس قبل از بازی با الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مرداد سال جاری

خبرگزاری‌های داخلی گزارش داده‌اند که پرسپولیس ۲۰ روز قبل برای دریافت ویزا اقدام کرده، اما تاکنون موفق به دریافت ویزا برای کاروان ایرانی نشده است.

مسئولان باشگاه پرسولیس اعتراض خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده‌اند. کاروان سرخپوشان طبق برنامه از پیش تعیین شده می‌بایست شنبه ۱۸ شهریور تهران را به مقصد دوبی ترک کنند.

در واکنش به حمله به سفارت و کنسولگری عربستان در تهران و مشهد، ابتدا عربستان و بحرین روابط خود را با ایران قطع کردند و سپس امارات متحده عربی هم در ۱۴ دی ۹۴ روابط خود را با تهران به سطح کاردار کاهش داد.

سرمایه‌گزاران ایرانی و ایرانیان امارات متحده عربی ۱۰٪ جمعیت این کشور یعنی (تقریباً «۴۰۰ هزار نفر) را تشکیل می‌دهند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.