ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

توقیف روزنامه «مستقل»: از انتشار عکس موسوی تا ادعای جاسوسی زهرا لاریجانی

روزنامه «مستقل» به سبب انتشار عکس میرحسین موسوی توقیف شد. پیش از این انتشار مطلبی از رحمت‌الله بیگدلی در این روزنامه جنجالی شده بود.

روزنامه «مستقل» به سبب انتشار عکس میرحسین موسوی توقیف شد.

علی نظری، سردبیر «مستقل» روزنامه ضمن تأیید این خبر گفت: «به دلیل انتشار عکس میرحسین موسوی در شماره ۲۴۰ این روزنامه به اتهام انتشار عکس "سران فتنه"، از چاپ شماره‌های دیگر روزنامه جلوگیری شد».

در روزهای گذشته نیز انتساب مطلبی به این روزنامه خبرساز شد. ماجرا از آنجا آغاز شد که رحمت‌الله بیگدلی، یک روحانی اصلاح‌طلب یادداشت خود را که با حذف ۵۰۰ کلمه در روزنامه مستقل چاپ شده بود، مستقلاً و به طور کامل در یکی از شبکه‌های مجازی منتشر کرد. او منبع مطلب خود را روزنامه «مستقل» معرفی کرد.

انتشار این مطلب اعتراض خبرگزاری‌ فارس، نزدیک به سپاه پاسداران را برانگیخته بود.

علی نظری، سردبیر «مستقل» با انتشار بیانیه انتشار کامل این مطلب در این روزنامه را تکذیب کرد.

بعدتر وب‌سایت «آمدنیوز» یادداشت کامل رحمت‌الله بیگدلی را به عنوان منبع خبری درباره دختر صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه قرار داد.

آمدنیوز ادعا کرده بود که زهرا اردشیر لاریجانی مشهور به (خانم وحید) دختر صادق آملی لاریجانی به جاسوسی برای سفارت بریتانیا در تهران متهم شده و پرونده‌ای «فوق محرمانه‌» دارد.

در همین زمینه

    نظر بدهید

    در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

    نظرها

    نظری وجود ندارد.