ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«روحانی در مورد وضعیت سپنتا نیکنام به رهبری نامه نوشته است»

علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران اعلام کرد که در دیدار اعضای شورای شهر تهران با روحانی، او گفته است که در پیوند با وضعیت سپنتا نیکنام به رهبر جمهوری اسلامی نامه نوشته است.

علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران اعلام کرد که در دیدار اعضای شورای شهر تهران با روحانی، او گفته است که در پیوند با وضعیت سپنتا نیکنام به رهبر جمهوری اسلامی نامه نوشته است.

حسن روحانی در دیدار با اعضای شورای شهر تهران

دیدار اعضای شورای شهر تهران با حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، صبح دوشنبه ۱۵ آبان انجام شد.

به‌گفته علی اعطا، در این دیدار یکی از موضوعات مورد تاکید اعضای شورا لزوم رعایت حقوق شهروندی سپنتا نیکنام بود.

سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد است اما به دستور شورای نگهبان عضویت‌اش در این شورا به دلیل زرتشتی بودن او تعلیق شد.

سخنگوی شورای شهر تهران افزود حسن روحانی در دیدار با اعضای این شورا در مورد وضعیت سپنتا نیکنام توضیحاتی ارائه کرد و گفت که نامه‌ای خطاب به رهبر جمهوری اسلامی نوشته است و «عنوان داشته که این موضوع خلاف قانون و مصلحت است و ابراز امیدواری کردند که تا وصول نتیجه این موضوع را پیگیری می‌کنند.»

پیش از این روزنامه فرهیختگان به نقل از معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری از نامه روحانی به خامنه‌ای خبر داده بود اما بعد ابتکار در کانال تلگرامی خود این موضوع را تکذیب کرد.

سخنگوی شورای شهر تهران جزئیات بیشتری از سخنان روحانی درباره سپنتا نیکنام ارائه نکرد.

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان گفته است حکم تعلیق سپنتا نیکنام از نظر شرعی لازم‌الاجراست.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.