ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

وزیر ارشاد عامل جلوگیری از فعالیت برخی خواننده‌ها را مراجع دینی دانست

سیدعباس صالحی، وزیر ارشاد اسلامی گفته است در مورد ممنوعیت فعالیت برخی از خواننده‌ها مراجع دینی تصمیم گرفته‌اند و آن‌ها باید در این زمینه تجدیدنظر کنند.

عباس صالحی، وزیر ارشاد اسلامی گفته است در مورد ممنوعیت فعالیت برخی از خواننده‌ها مراجع دینی تصمیم گرفته‌اند و آن‌ها باید در این زمینه تجدیدنظر کنند.

عباس صالحی، وزیر ارشاد اسلامی

به‌گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، عباس صالحی در مورد رفع محدودیت از فعالیت خواننده‌ها و آهنگسازانی چون حسین زمان، آریا آرام‌نژاد و هومن خلعتبری گفت: «برخی از اتفاقاتی که برای برخی از هنرمندان افتاده توسط پاره‌ای از مراجعی است که آن مراجع نقطه‌نظراتی را درخصوص این هنرمندان ابراز کرده‌اند.»

او گفت تلاش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این است که «تجدیدنظر و تغییر دیدگاهی ازسوی این مراجع نسبت به کسانی که در حوزه هنر فعالیت داشته و دارند، صورت بگیرد.»

وزیر ارشاد اسلامی بدون آن‌که وعده‌ای در این زمینه بدهد افزود در این رابطه گفت‌وگوهای متقابل با مراجع دینی ادامه خواهد داشت.

تصمیم‌گیری در مورد محدودیت‌ و سانسور در فعالیت‌های فرهنگی و هنری در ایران همواره توسط چندین نهاد و مرجع دینی و دولتی و حتی نظامی صورت می‌گیرد و هنرمندان عملاً با چندین تصمیم‌گیرنده مواجه‌اند.

برگزاری کنسرت‌ها یکی از نمونه‌ها در این زمینه است. وزارت ارشاد به‌رغم آن‌که می‌گفت موافق برگزاری کنسرت‌هاست، مراجع دینی و نهادهای نظامی اما با برگزاری برخی از کنسرت‌ها به‌ویژه در مشهد و قم مخالفت کردند و در عمل تصمیم این نهادها و مراجه پیش رفت.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.