ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

واکنش دادستان کل ایران به ضرب‌الاجل ۴۸ ساعته احمدی‌نژاد

محمدجعفر منتظری در واکنش به تعیین ضرب‌الاجل ۴۸ ساعته از سوی احمدی‌نژاد برای ریاست قوه قضائیه گفت که دستگاه قضایی در همین مدت به او پاسخ خواهد داد.

محمدجعفر منتظری، دادستان کل ایران در واکنش به انتقادهای محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهوری پیشین ایران و تعیین ضرب‌الاجل ۴۸ ساعته از سوی او گفت که دستگاه قضایی در همین مدت به او پاسخ خواهد داد.

بزرگ‌ کنید
محمد‌جعفر منتظری دادستان کل جمهوری اسلامی ایران

منتظری دوشنبه ۲۷ آذرماه در حاشیه همایش «مبارزه با قاچاق کالا و ارز» در پاسخ به سوالی درباره ضرب‌الاجل احمدی‌نژاد برای ریاست قوه قضائیه گفت: «در یکی دو روز آینده پاسخ آن را خواهیم داد.» او جزئیات بیشتری درباره این پاسخ احتمالی مطرح نکرد.

محمود احمدی‌نژاد یکشنبه در پیامی ویدئویی به صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضائیه ۴۸ ساعت فرصت داد تا اسناد اتهام‌های وارد به او و نزدیکانش، از جمله در خصوص رابطه آنها با بابک زنجانی، متهم ردیف اول پرونده فساد نفتی را منتشر کند. رئیس‌جمهوری پیشین ایران تهدید کرد در غیر این صورت او نظرش را در رابطه با رئیس قوه قضائیه و عملکرد ۸ ساله‌ او منتشر خواهد کرد.

اشاره احمدی‌نژاد به سخنان آملی لاریجانی در دیدار با گروهی از دانشجویان اصول‌گرا بود که در آنها احمدی‌نژاد و یارانش را به «فتنه، انحراف و حمایت از بابک زنجانی» متهم کرده بود.

در هفته‌های گذشته درگیری میان احمدی‌نژاد و نزدیکانش با قوه قضائیه بالا گرفته است؛ به‌ویژه پس از بست‌نشینی حمید بقایی، معاون اجرایی سابق احمدی‌نژاد، علی‌اکبر جوانفکر، مشاور مطبوعاتی و رسانه‌ای او و حبیب‌الله جزء خراسانی، ذیحساب نهاد ریاست جمهوری در دولت احمدی‌نژاد در حرم عبدالعظیم که با دخالت نیروهای لباس شخصی پایان یافت.

احمدی‌نژاد در جریان این بست‌نشینی با حضور در حرم عبدالعظیم گفته بود که «ما با برادران لاریجانی مخالفیم.»

در همین زمینه

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • mansour pirykhanghah

    دستور پائین کشیدن فتیله لاریجانی ها هم صادر شده است و این ماموریت بتوسط احمدی نژاد پایان خواهد گرفت. اینکه سرنوست خود احمدی نژاد را چه شخصی و چگونه قلم میزند،آینده ای نه چندان دور نشان خواهد داد.