ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کلیات لایحه بودجه ۹۷ در کمیسیون برنامه و‌ بودجه مجلس تصویب شد

محمدرضا تابش، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب کلیات لایحه بودجه ۹۷ در این کمیسیون خبر داد.

محمدرضا تابش، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب کلیات لایحه بودجه ۹۷ در این کمیسیون خبر داد.

به‌گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا) تابش گفته است که کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یکشنبه و دوشنبه ۲۷ و ۲۶ آذر با حضور محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت ایران و سایر مسئولان دولتی مربوطه بودجه دولت برای سال ۱۳۹۷ را مورد بررسی قرار داد و کلیات آن را تصویب کرد.

به‌گفته محمدرضا تابش در این بررسی‌ها انتقادهای نمایندگان مجلس، نقطه‌نظرات نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس، دیوان محاسبات و اتاق بازرگانی و تعاون، در نظر گرفته شد.

کمیسیون برنامه و بودجه مجلس رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه ۹۷ را آغاز کرده و نتایج آن را به کمیسیون تلفیق ارائه خواهد کرد.

انتشار جزئیات بودجه ۹۷ بازتاب گسترده‌ای در ایران یافته است. در این بودجه هزینه‌های جاری افزایش و بودجه عمرانی ۱۰ هزار میلیارد تومان کاهش یافته است. بودجه عمرانی در حالی کاهش یافته که نهادها و بنیادهای خاص نظامی و مذهبی همچنان سهم ویژه‌ای از بودجه دارند.

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران لایحه بودجه سال ۹۷ را «شروع برنامه‌های دولت دوازدهم» خوانده است.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.