ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

آلودگی هوای اهواز: ۴۶ برابر حد مجاز

طوفانی از گرد و غبار باز هم اهوای اهواز را آلوده کرد. به گفته مدیرروابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست اهواز ذرات ریزگردها در هوای اهواز ۶۹۱۵ میکروگرم در متر مکعب است.

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست اهواز اعلام کرده که میزان غلظت گرد و خاک در هوای اهواز به ۴۶ برابر حد مجاز رسیده است.

بزرگ‌ کنید
۴ دی یکی از خیابان‌های اهواز: میزان ذرات ریزگردها ۶۹۱۵ میکروگرم در متر مکعب

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست اهواز اعلام کرده که میزان غلظت گرد و خاک در هوای اهواز به ۴۶ برابر حد مجاز رسیده است.

شهریار عسگری، مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست اهواز به خبرگزاری‌های داخلی گفته است:

«در پی وقوع گرد و غبار در استان خوزستان طبق آخرین اندازه‌گیری‌ها تا ساعت ۱۳ امروز (۴ دی) میزان ذرات ریزگردها در هوای اهواز ۶۹۱۵ میکروگرم در متر مکعب بوده است.»

حد مجاز آلاینده‌ها در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر متر مکعب است.

این مقام مسئول آلودگی هوای سایر شهرهای استان خوزستان را به این شکل اعلام کرده است:

میزان غلظت گرد و غبار در هندیجان ۱۳۶، در آبادان ۸۰، در شوش ۶۰، در شادگان ۱۹۰، در دزفول ۱۰۵، در ماهشهر ۴۵، در شوشتر ۴۶، در رامشیر ۷۱، در بهبهان ۶۱ و در امیدیه ۴۸ میکروگرم در مترمکعب اندازه گیری شده است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.