ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

زن رضوانشهری بعد از پرتاب ۲ فرزندش از طبقه پنجم خودکشی کرد

یک زن چهل ساله اول دو فرزند خردسالش را از پنجره یک پاساژ به بیرون پرت کرد و سپس خودش هم اقدام به خودکشی کرد. یکی از فرزندان او زنده مانده.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان به خبرگزاری‌های داخلی گفته است که یک زن ۴۰ ساله در رضوانشهر ابتدا دو فرزند خود را از طبقه پنجم یک پاساژ پرت کرد و سپس خودش هم از پنجره به پایین پرید و خودکشی کرد.

یک زن ایرانی در منزل (عکس: آرشیو)

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه به خبرگزاری‌‌های داخلی گفته است که زن رضوانشهری که بعد از پرتاب فرزندانش اقدام به خودکشی کرده بود، همراه با فرزند پنج ماهه‌اش کشته شده. اما دختر ده ساله او زنده مانده و در بیمارستان تحت مداواست.

پلیس شوهر این زن را شناسایی کرده و در حال بررسی علل این خودکشی خانوادگی‌ست.

خودکشی خانوادگی در همه نقاط جهان رایج است. بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، ایران یکی از سه کشور جهان با بالاترین آمار خودکشی زنان است.

درگیری‌های خانوادگی، فقر و نداری، بدهکاری، خشونت‌های خانگی و افسردگی و جنون  از مهم‌ترین عوامل خودکشی‌های خانوادگی به شمار می‌آید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • نافردوس

    رضوانشهر !!! رضوان یعنی بهشت + شهر یعنی مدنیت و بعد خودکشی چنین تراژیک یک زن و همراه به قتل رساندن فرزندانش !! رضوانشهر جمهوری اسلامی !