ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

۲۸ کشته و زخمی در حمله‌ای انتحاری در شرق افغانستان

یک مهاجم انتحاری در مراسم خاکسپاری یک بخشدار سابق در جلال آباد خود را منفجر کرده است. این انفجار دست‌کم ۱۵ تن را کشت و ۱۳ تن دیگر را زخمی کرد.

حمله یک بمب‌گذار انتحاری در شهر جلال‌آباد افغانستان دست‌کم ۲۸ تن کشته و زخمی برجای گذاشت.

محل حمله انتحاری در جلال‌آباد

عطاء الله خوگیانی، سخنگوی والی ولایت ننگرهار افغانستان یکشنبه ۱۰ دی / ۳۱ دسامبر اعلام کرد که مهاجم انتحاری در مراسم خاکسپاری یک بخشدار سابق خود را منفجر کرده است. این انفجار دست‌کم ۱۵ تن را کشت و ۱۳ تن دیگر را زخمی کرد.

هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حادثه را برعهده نگرفته است.

این انفجار پس از حمله انتحاری یک عضو گروه «دولت اسلامی» (داعش) روز پنج‌شنبه به یک مرکز فرهنگی شیعیان در کابل رخ می‌دهد که ۴۱ کشته و بیش از ۸۰ زخمی برجای گذاشت.

اگرچه نیروهای ارتش افغانستان در ماه‌های اخیر ادعا کرده‌اند که تحت حمایت هوایی ایالات متحده به موفقیت‌های زیادی در جنگ با طالبان و داعش دست یافته اند، اما حملات جهادی‌های تندرو به اهداف غیرنظامی ادامه یافته و تلفات بسیار زیادی برجای گذاشته است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.