ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

تجمع مجدد کارگران ایران قوطی در اعتراض به مزدهای معوقه و اخراج‌ها

جمعی از کارگران کارخانه ایران قوطی صبح امروز چهارشنبه ۲۷ دی برای چندمین بار با خواست پرداخت مزدهای معوقه، حق بیمه و ملحقات مزد و در اعتراض به اخراج ۹۰ تن از همکاران خود مقابل استانداری قزوین تجمع کردند.

جمعی از کارگران کارخانه ایران قوطی صبح چهارشنبه ۲۷ دی برای چندمین بار با خواست پرداخت مزدهای معوقه، حق بیمه و ملحقات مزد و در اعتراض به اخراج ۹۰ تن از همکاران خود مقابل استانداری قزوین تجمع کردند.

بزرگ‌ کنید
تجمع روز چهارشنبه ۲۷ دی مقابل استانداری

کارگران در مجموع ۴ میلیارد تومان از شرکت طلبکارند. آن‌ها بارها به استانداری، فرمانداری، سازمان تامین اجتماعی و دادسرا مراجعه کرده‌اند اما نتیجه‌ای نگرفته‌اند. کارفرما در پی یکی از تجمعات کارگران مقابل استانداری  قزوین ۹۰ تن از آنان را اخراج کرده است.

یکی از کارگران در تجمع  مقابل استانداری علت تجمعات مکرر کارگران را شش ماه حقوق‌ معوقه و بیمه و ۴ سال عیدی و سنوات و اعتراض به اخراج ۹۰ نفر از کارگران عنوان کرده است.

تمام اموال شرکت ایران قوطی در رهن بانک قرار دارد و اقدام کارگران جهت توقیف اموال شرکت به جایی نرسیده است.

بیشتر بخوانید: 

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.