ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

#اعتراضات - از میان آن‌ها: راه‌آهن سراسری

این مجموعه دربرگیرنده اخبار اعتراضاتی است که روز چهارشنبه ۴ بهمن صورت گرفته یا در این روز منتشر شده و با اخبار جدید بروز می‌شود.

این مجموعه دربرگیرنده اخبار اعتراضاتی است که روز چهارشنبه ۴ بهمن صورت گرفته یا در این روز منتشر شده و با اخبار جدید بروز می‌شود.

بزرگ‌ کنید
کارگران تراورس تهران- چهارشنبه ۴ بهمن

اعتصاب کارگران راه‌آهن شاهرود، تهران و مراغه

 چهارشنبه ۴ بهمن کارگران تراورس در تهران، شاهرود و مراغه دست به اعتصاب و تجمع زدند.

کارگران راه‌آهن مراغه مسیر قطار را مسدود کردند. آن‌ها پارچه‌نوشته‌ای با این مضمون در دست داشتند:

  بر روی پارچه‌نوشته‌ هایی که کارگران تراورس تهران در دست داشتند نوشته شده بود:

   همزمان کارگران شرکت تراورس راه‌آهن شاهرود نیز در اعتراض به  پرداخت نشدن چهار ماه دستمزد و عدم پرداخت بیمه دست به اعتصاب و تجمع زدند.

   سه‌شنبه ۳بهمن ۹۶ نیز کارگران شرکت تراورس راه آهن در ورامین و میانه مسیر راه‌آهن را در اعتراض به دستمزدهای معوقه مسدود کرده بودند.

   تجمع تنباکوكاران مریوان مقابل دخانیات

   تنباکوكاران مریوان چهارشنبه ۴ بهمن در اعتراض بە تعویق چند ماهه پول فروش تنباکو مقابل ساختمان شرکت دخانیات تجمع کردند.

   ادامه اعتصاب و تظاهرات معلمان خرید_خدمت یزد

   صدها تن از معلمان خرید خدمت یزد که از دوشنبه  دوم بهمن در اعتراض به تعویق حقوق، بلاتکلیفی شغلی و بیمه ناقص مقابل استانداری یزد تجمع کرده بودند، امروز به اعتصاب و تظاهرات ادامه دادند. دیروز معلمان مانع سخنرانی معاون استاندار شده بودند. امروز ونوس عامری یکی از اعضای شورای شهر برای آرام کردن معلمان معترض در میان آنان ظاهر شد.

   تجمع کارمندان مخابرات روستایی قزوین

   جمعی از کارکنان مخابرات روستایی قزوین که ۴ ماه است حقوق نگرفته‌اند مقابل شرکت مخابرات تجمع کردند.

   اعتصاب رانندگان کامیون‌ رشت

   رانندگان کامیون‌ها و تانکرهای رشت امروز در اعتراض به طرح برندیگ دست به اعتصاب زدند. آن‌ها از بارگیری خودداری کرده و در محوطه تجمع نمودند.

   

   تجمع کارگران کاشی نیلو  مقابل اداره کار

   کارگران کارخانه کاشی نیلو  که از تجمع روز سه‌شنبه خود مقابل استانداری اصفهان نتیجه‌ای نگرفته‌اند، چهار‌شنبه ۴ بهمن نیز در اعتراض به عدم واریز حق بیمه بهمن و آذر سال جاری مقابل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجمع کردند.

   تولید کارخانه کارخانه کاشی نیلو از یک ماه پیش متوقف شده و از کارگران خواسته شده است برای دریافت بیمه بیکاری به اداره کار مراجعه کنند.

    یکی از کارگران گفته‌ است: «از بهمن ماه سال گذشته تا حدود یک ماه پیش، شورای اسلامی کار، کارخانه را می‌گرداند. در ماه‌های گذشته قرار بود هیات مدیره و مدیرعامل برای کارخانه انتخاب شود که این اتفاق نیفتاد.»

   رئیس اداره کار نجف‌آباد اصفهان گفته است: «در کاشی اصفهان، تولید متوقف شده اما هنوز تصمیم خاصی برای کارگران آن نگرفته‌ایم.» او اما در همان حال گفته است هر یک از کارگران که بخواهد «می‌تواند به بیمه بیکاری مراجعه و در صف دریافت مقرری بیکاری قرار بگیرد.»

   تجمع کارکنان گروه فولاد اورمیه مقابل استانداری

   جمعی از کارکنان گروه فولاد اورمیه چهارشنبه ۴بهمن در اعتراض به عدم پرداخت یک سال مطالباتشان مقابل  استانداری تجمع اعتراضی برگزار کردند.

   نظر بدهید

   در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

   نظرها

   نظری وجود ندارد.