ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

در آتش‌سوزی انبار قیر در بندرعباس ۵ نفر کشته و مصدوم شدند

صبح چهارشنبه ۴ بهمن انبار قیر شرکت سنگ مه در بندرعباس آتش گرفت. در این حادثه سه نفر جان خود را از دست دادند و دو نفر مصدوم شدند.

صبح چهارشنبه ۴ بهمن انبار قیر شرکت سنگ مه در بندرعباس آتش گرفت. در این حادثه سه نفر جان خود را از دست دادند و دو نفر مصدوم شدند.

بزرگ‌ کنید
آتش‌سوزی انبار قیر در بندرعباس

این حادثه ساعت ۹ و ۱۳ دقیقه صبح چهارشنبه در یکی از مخازن ذخیره مواد نفتی وابسته به این کارخانه تولید قیر در غرب بندرعباس رخ داده است.

دو نفر مصدوم این حادثه به بیمارستان منتقل شده‌اند و چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در محل حادثه مستقر هستند.

نام دو نفر از جان باختگان اصغر جهاندیده و مسعود پورحسینی گزارش شده و یکی از مصدومان به نام عبدالرضا لطفی دچار سوختگی ۷۰ درصد شده است. حبیب رهگذر، مصدوم دیگر این حادثه، ضربه شدید خورده است. مشخصات فرد سومی که جان خود را از دست داد منتشر نشده است.

سن قربانیان این حادثه بین ۳۰ تا ۴۰ سال است.

ابتدا گفته شده بود که این حادثه در شرکت فراورده‌های نفتی در جاده اسکله بندرعباس رخ داده است.

ایران یکی از کشورهای با بالاترین آمار حوادث کار در جهان است. در ماه‌های اخیر اخباری مبنی بر افزایش حوادث کار در مناطق مختلف ایران نیز منتشر شده است.

طبق ارقام رسمی، روزانه ۵ تا ۷ نفر در اثر حوادث ناشی از کار جان خود را از دست می‌دهند.

فیلمی از حادثه امروز در بندرعباس را ببینید:

— روزنامه شرق (@SharghDaily) 24. Januar 2018

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.