ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

طنز «بی‌قانون» درباره شیب‌دار کردن ورزشگاه‌ها برای جلوگیری از حضور زنان

روزنامه قانون صفحه ویژه‌ای برای طنز هم دارد. در «بی‌قانون» طرحی منتشر شده که نمایانگر انعطاف زنان ایرانی در دور زدن شیوه‌های رایج سرکوب است.

روزنامه قانون صفحه ویژه‌ای برای طنز هم دارد. در «بی‌قانون» طرحی منتشر شده که نمایانگر انعطاف زنان ایرانی در دور زدن شیوه‌های رایج سرکوب است.

بخشی از صفحه طنز روزنامه قانون

یکشنبه ۶ اسفند، زنان پس از مدت‌ها به ورزشگاه‌ راه یافتند و در مسابقه بسکتبال ایران و عراق حاضر شدند. طیبه سیاوشی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفته بود «استادیوم آزادی و ورزشگاه‌های بزرگ امکانات لازم را برای حضور زنان دارند». او همچنین گفته بود که روی آوردن جوانان به فعالیت‌های ورزشی و حضور در این فضاها باعث کاهش و از بین رفتن آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

از سوی دیگر هفته گذشته مأموران جمهوری اسلامی پست برق تقاطع وصال با انقلاب در تهران را شیب‌دار کردند که با این تمهید، دختران خیابان انقلاب را از اعتراض به حجاب اجباری بازدارند.

— The Revenant (@Arx661) <a href="https://twitter.com/Arx661/status/968403296443658240?ref_src=twsrc%5Etfw">27. Februar 2018</a>

در طرح «بی‌قانون» این دو رویداد به هم ربط داده شده است: بیانگر این معنا که در آینده ممکن است برای جلوگیری از ورود زنان به ورزشگاه‌ها مسئولان دست به اقدام مبتکرانه‌ای بزنند: شیب‌دار کردن ورودی ورزشگاه‌ها. اما زنان هم دست روی دست نگذاشته‌اند.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.