ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

علم‌الهدی: مشکلات داخلی را دولت‌ها به وجود آوردند و نه رهبری

امام جمعه مشهد در نماز جمعه این شهر گفت وقت قیام در عربستان فرارسیده. او مسئول مشکلات داخلی ایران را بی‌کفایتی دولت‌ها دانست.

احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد بخشی از خطبه‌های نماز جمعه این هفته خود را به عربستان سعودی اختصاص داد. نماینده خامنه‌ای در مشهد گفت وقت قیام در عربستان فرارسیده است. او با اشاره به مشکلات داخلی ایران گفت مسئولیتی متوجه رهبر جمهوری اسلامی نیست: این دولت‌ها هستند که از عهده برنمی‌آیند.

بزرگ‌ کنید
احمد علم‌الهدی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در خراسان رضوی

احمد علم‌الهدی در یکی از خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد ادعا کرد که در عربستان سعودی بیماری «گال» شیوع پیدا کرده و با این‌حال سران این کشور برای مقابله با این بیماری کاری انجام نداده‌اند. او گفت آیا وقت قیام مردم عربستان فرانرسیده؟

نماینده خامنه‌ای در استان خراسان رضوی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه مشهد گفت که به نظر او هر پیشرفتی در ایران اتفاق افتاده مرهون «هدایت داهیانه» خامنه‌ای است و هر مشکلی که وجود دارد ناشی از «مدیریت دولت‌ها»ست. آن‌ها هستند که نمی‌توانند کشور را اداره کنند.

ابوالفضل قدیانی، فعال سیاسی و زندانی سیاسی سابق پنجشنبه ۱۶ فروردین با انتشار بیانیه‌ای از رهبر جمهوری اسلامی خواسته بود که اگر صداقت دارد خود را در معرض انتخابات عمومی بگذارد.

 بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • امیر

    بله خب" اگه رهبر یه استان بزرگ و اباد روبه من و دامادم هدیه بده منهم همه عیب و ایرادهای عالم رو از خدا میدونم ولی یه سر سوزنش رو از رهبر نه! در عوض هر حسنی که در زمین و زمان مشاهده کنم به الله و و الله و تا لله قسم یاد میکنم که از رهبر بوده ولاغیر! ای خدا کی میشه من ریشهای این بابا رو بکنم بته چهارشنبه سوری؟

  • کریم

    یکی از دلایل بی کفایتی خامنه ای، انتصاب امثال علم الهدی ست به عنوان نماینده اش و به اصطلاح امام جمعه؛ دفاع های این شخص همیشه گل به خودی است. با شنیدن این خبر در وهلۀ اول ذهن شنونده متوجه این موضوع می شود که همه مردم و نخبه های جامعه، خامنه ای را مقصر در وضع موجود می بینند (که امری روشن و بدیهی است و نیازی به دلیل ندارد)، و اما دلایل و استدلالهای ایشان برای دفاع از خامنه ای آنچنان سطحی و بدون پشتوانه است که دیوانگان را نیز قادر نیست که قانع کند (اما شاید محجوران درگاه ولایت را اقناع کند). و اما مطلب بعدی دلیل اینکه خامنه ای چنین اشخاصی را نماینده خود می کند را در ناتوانی و خیانت پیشه گی امثال علم الهدی می توان جستجو کرد. این شخص برای مسائل دنیوی به سادگی دروغ می گوید و به مردم و کشورش خیانت می کند. امثال علم الهدی اگر در شرایط سخت گیر کنند و منافعشان به خطر بیافتد هزاران بار از خامنه ای اعلام برائت می کنند. اینان بنده پول و مقام اند، بنابراین خودشان و صحبتشان ارزشی ندارد و کسی که امثال این امام جمعه ها را منصوب می کند نزد مردم بی ارزش است.